Příspěvky uživatele - 234.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozdní odrůdy meruněk, 20.9.2021
byl bych mile velmi překvapen, pokud by pozdní meruňka ze Spomyšle byla opravdu Fardao. Mám zkušenost např. Farhial jsem reklamoval, když zrála s VP, obratem jsem dostal nový Farhial a ten zraje cca. s Leskorou. O broskvoních ani nemluvím tam je to... celý příspěvek >
TopTaste?, 13.9.2021
Hezký den, souhlas s Toptaste mám velmi podobné zkušenosti na více podnožích a více stromech. Jen doplním, že i na jednom stromě jsou vedle sebe plody velmi kvalitativně odlišné. Jedny měkké, pouze sladké až řepovité konzistence bez kyselinky a... celý příspěvek >
Cacansku lepoticu alebo Stanley?, 24.3.2021
ano s tím se dá souhlasit a přidat JOJO. Ale u nás kluci mají asi 10 stromů Čačanské Lepotice o které se naprosto nestarají a pouze jednou za rok či za dva (když Pilatka úřaduje) je oklepou a "vytvoří " velmi dobrou jednodruhovou slivovici. Tak asi... celý příspěvek >
Meruňka kvete, 15.3.2021
málo to je, ale v kombinaci s později nakvétající odrůdou např. Leala nebo s postupně kvetoucí Farbaly to dá 10-12 dní. J.
Ochrana květů meruňky netkanou textilií, 26.2.2021 Obsahuje fotku
viz. zakrslá broskvoň. JK
Ochrana květů meruňky netkanou textilií, 26.2.2021 Obsahuje fotku
zakrývat vzrostlé stromy či pouze větve v koruně nedává smysl. Dalším relativně úspěšným řešením je pěstovat zakrslé formy či udržovat velmi malé tvary a potom vše zakrýt až na zem.JK
Ochrana květů meruňky netkanou textilií, 26.2.2021 Obsahuje fotku
Hezký den, jediné spolehlivé řešení do -8 st.  bez aktivního přitápění ventilátorem či protimrazovou svící. JK
Jakou sekačku na 2500m, 11.1.2021
možnost např... Honda HRG 536 VK, po zkušenostech různých značek mám 10 let Hondu dnes již starší, ale bez jediného problému 1x ročně základní servis v Hondě.. olej, filtr, atd. 1000,- Kč... sekám v sezóně jednou týdně 1500 m2, záběr 46 cm. JK
A co vaše švestky 2020, 3.1.2021
Hezký den, (pro jz77f) není problém, odeberte sám... ulice U Rybníka... na konci u průhonu 4 stromek vpravo. JzP
Jak vám plodí už starší sloupové jabloně?, 19.10.2020
Všechny sloupové jabloně jsem odstranil. Nesnesou srovnání se standardními odrůdami na slabších podnožích. Alternace plodnosti, náročnost na probírku, chuť. K lepším odrůdám Goldlane i Moonlight ještě za mě doplním Sonet v určité krátké době... celý příspěvek >
A co vaše švestky 2020, 29.8.2020
Toptaste je zvláštní odrůda s větší či menší rozmanitostí kvality plodů v různých letech. Letos mě připadá, že mám místo jedné odrůdy několik odrůd na jednom stromě. Kvalitní jsou jen velké tuhé plody. Další rozdíl v chuti je i na různých podnožích.... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2020, 18.8.2020
Hezké na okrasu, ale je to jedlé?  Vyzkoušel jsem desítky stolních odrůd a k doporučení je jich nemnoho. A čím větší raritka tím větší problém a mizerná chuť. Jirka, Poděbrady
Zakrslé broskvoně a nektarinky, 16.8.2020
Hezký den, máte někdo prosím odzkoušenou nějakou chutnou odrůdu zakrslé broskvoně či nektarinky. Mám Balkonelu, Red Peachy, Amber Pix See, Honey Gold, Rubis a Nektinu. Kromě Nektiny je výsledkem pouze zdravý růst, bohaté a krásné kvetení a mizerná... celý příspěvek >
A co vaše švestky 2020, 8.8.2020
Hezký den,  letos je opravdu (zatím) chuť švestek mizerná. S hodnocením Katinky nelze než souhlasit, u nás jsou špatné letos i další... Herman, Opál a Tegera nemají každoroční kvalitu. Jako velmi dobré zatím hodnotím Kalipso, Broskvová... celý příspěvek >
Hrušeň s menší korunou, 4.8.2020
Karina je dobrá volba, krásnej, chutnej plod, malej vzrůst. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika