Příspěvky uživatele - 45.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skutečně kořeny pletivo zavalí či spíše zaškrtí?, 7.4.2018 Obsahuje fotku
Poslední foto, je vidět, že kořeny v oku jsou cca 17mm a pro mě záhadným způsobem dokážou čerpat živiny a rozšířit kořen jak do šířky (až 2-3 násobek tlouštky v oku) dále od oka směrem od kmene.
Skutečně kořeny pletivo zavalí či spíše zaškrtí?, 7.4.2018 Obsahuje fotku
...
Skutečně kořeny pletivo zavalí či spíše zaškrtí?, 7.4.2018 Obsahuje fotku
další
Skutečně kořeny pletivo zavalí či spíše zaškrtí?, 6.4.2018 Obsahuje fotku
Před nějakou dobou někde zde na foru byl jistý spor zda pletivo kořeny trvale zaškrtí nebo jak tvrdil přesvědčivě jiný, kořeny oko pletiva zavalí a srostou, obrostou, oka bez trvalého poškození. Přikládám fota kořenů 7 let staré švestky neznámé... celý příspěvek >
Nájezdy hryzců = pletivo neúčinné, 2.4.2018
Králičí pletivo používám o velikosti oka 14x19, takovým hraboš podle mě neproleze, ostatně to potvrdilo i to ohlodání kůry kořenů po obvodu koše zvenku. Super cat past jsem dával do průběžných chodeb, které jsem vypátral dlouhým tenkým... celý příspěvek >
Nájezdy hryzců = pletivo neúčinné, 30.3.2018
Jako zakladatel vlákna musím opravit: Nikoliv hryzec, ale hejno hrabošů. Důkazem jsou kořeny vykopaných jabloní, broskví, všechny měly jen ohlodanou kůru, kořeny nebyly přehryzány ve dřevě. Zmátly jen obrovské nory až 50mm a až v hloubce 50cm... také... celý příspěvek >
Vzdálenosti výsadby podnoží A2 a MM106?, 29.3.2018
Děkuji, takže jsem si zhruba potvrdil vzdálenost u A2- 6 metrů minimálně a co vzdálenost u o něco slaběji vzrůstné MM106?? Také vzrůstnost těch vzrůstných odrůd jste mi tu potvrdili. Rajka a Rubinola navíc snesou v 300 metrech i severní... celý příspěvek >
Vzdálenosti výsadby podnoží A2 a MM106?, 28.3.2018
doplnění: Stromy budou ve tvaru čtvrtkmen do max výšky kmene kolem 120cm.
Vzdálenosti výsadby podnoží A2 a MM106?, 28.3.2018
Dobrý večer,  prosím o radu ve vzdálenosti výsadby jabloní těchto odrůd a podnoží, jak vzhledem k růstu na podnoži, tak ve vztahu různého růstu každé odrůdy. (mám nějakou představu z jednoho webu, ale chci se ještě ujistit tady) A2 -... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 11.3.2018
No, už jsem tu psal, že Sulka mi jednu broskev zcela spálila při 4%. Bylo to jistě v březnu a neměla puklé pupeny do zelených oušek. Teplota byla jistě ve stínu také do 20C, jen svítilo slunce. Broskvi už ani nevyrašily pupeny a zcela uschla a... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 11.3.2018
Horizon 250 je sice také zmíněn v pdf proti kadeřavosti, ale nikde neuvádějí přesnou dobu aplikace...?? Takže když vyloučím Sulku protože svítí slunce, tak opět nyní v tuto dobu zůstává jen aplikace Kuprikolem...
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 11.3.2018
Systémový fungicid je konkrétně jaký?? Syllit je přece až na pozější použití v jiné růstové fázi pupenů. Jinak ted trochu z jiného soudku. Před cca 25-ti lety jsem použil 4% roztok Sulky na broskev, v březnu a při zavřených pupenech a teplotě do... celý příspěvek >
Neznámá stará výtečná podzimní odrůda jabloně, 22.10.2017
Chápu, ale bohužel letos se ani do konce září, nedochovalo ani jedno jablíčko. Bylo jich letos málo, vlivem umírajícího stromu, krup a jarních mrazíků. Četl jsem, že na tu rakovinu právě trpí JG... Jiné roky padaly předčasně pouze červivá jabka. Také... celý příspěvek >
Neznámá stará výtečná podzimní odrůda jabloně, 21.10.2017
Těžko říci co to je, 1. a 2. fotka tady se to podobá tomu Gráfštýn, ale ostatní fotky nejsou vůbec podobné. Možná je to tedy obyčejný James Grieve, mám však JG naroubován na jiném velkém stromu a chutí se té neznámé odrůdě vůbec nepodobá, je podle ní... celý příspěvek >
Neznámá stará výtečná podzimní odrůda jabloně, 20.10.2017
Mám na staré zahradě cca 50-70let podzimní umírající jabloně se skutečně výtečnou vyváženou výtečnou chutí. Plod je vzhledově značně podobný James GrieveRed, ale nemá suchou slupku, ale v konzumní zralosti značně mastnou. Jíst přímo ze stromu se dá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika