Příspěvky uživatele - 45.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkoušel, má někdo jabloně štěpované na ořešáku? (hryzec), 11.3.2017
V jednom vlákně štěpování jabloní na ořešák zmínil nějaký pěstitel jako možnost ochrany před hryzci či snad v mém případě hraboši. Kořeny jabloní na A2 jsem nikdy neměl přehryzané, odhryzané, ale v hloubce i 50cm "jen" podélně ohryzanou kůru na cca... celý příspěvek >
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 10.3.2017
Pane Vysloužile, samozřejmě že se o stromky v prvních letech musí vlastník více starat, řezat, pohnojit, zalévat při suchu. Ale nevyznávám strategii mohutné péče o stromy na silně vzrůstných podnožích typu A2, samozřejmě mimo prvních let velkého... celý příspěvek >
Kde koupit (zasláním) špičkové nové rezist. odrůdy na A2?, 10.3.2017
Na prodejstromku jsem již dávno zjistil, že nejzajímavější odrůdy zásadně neposílají, nebot je snadno prodají přímo na prodejně. Burzovice skutečně mají uvedenou špičkovou odrůdu, ale další špičkovou odrůdu Rubinola mají už jen na semenáči a tak, tak... celý příspěvek >
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 8.3.2017
Na úvodních fotech je to skutečný Hřbitov stromů, to snad nemyslíte vážně, s vírou, že takové mrtvé pahýly bez kůry snad ožijí... Měl jsem 10-15let staré bujné merunky, které zkrátka zcela za 2-3 roky zdecimovali podobné růžovoučké larvy -... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 8.3.2017
Přeci když mě nějaké vlákno připadá zbytečné už podle jeho názvu, tak jej vůbec neotvírám či do něj dokonce nepíši pohříchu zbytečný komentář... na ja, richtig... Jinak bych to uzavřel, že díky Bohu česnek vylezl (byla obava, zda se nespálil... celý příspěvek >
Kde koupit (zasláním) špičkové nové rezist. odrůdy na A2?, 7.3.2017
Droždín nevede A2...
Kde koupit (zasláním) špičkové nové rezist. odrůdy na A2?, 7.3.2017
Prosím, marně pátrám na netu, kde ještě mají a současně SOLIDNĚ (abych nekupoval šítkově a "kouzelnicky" vyrobené tyto odrůdy) nabízejí i zaslání nových rezist. (cca do 10-15 let od vyšlechtění) odrůd jabloní?? Jsou i zde na foru řazeny opakovaně na... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 7.3.2017
Tak po 3 dnech od založení tohoto vlákna se česnek ukázal, 1cm špičky..))
Postřik na pilatku, 5.3.2017
Calypso se v rozumném balení 6ml už neprodává, nevyrábí. A staré zásoby prodávají za 200% původní ceny (viz. diskontzah.)
Bobkovišeň - namrzlá?, 4.3.2017
Bobkovišen jsem potřeboval odstranit a uřezal jsem ji úplně u země ani ne "na pařez"...a ona ihned zase obrazila a já ji nakonec na tom místě ponechal (důvod jejího odstranění stejně pominul)
Už vám leze podzimní česnek?, 4.3.2017
Česnek namořený a vysazený loni na konci října do hloubky 8cm v 300 metrech ještě nevylézá z půdy... to jsem asi ještě nezažil, aby na začátku března nebyl ještě vidět... že by tou zimou, asi...? Jak to máte vy?
Hrušeň Dicolor, 27.12.2016
Mám Dicolor na celodeně nezastíněném místě 300M, půda je vyhřátá a hrušky jsou tak pak srovnatelné chutově s těmi lepšími odrůdami. Když si jednou za rok koupím hrušky v obchodě, nedá se to vůbec srovnat chutově.
Hrušeň Dicolor, 26.12.2016 Obsahuje fotku
další
Hrušeň Dicolor, 26.12.2016 Obsahuje fotku
Excelentní odrůda jak chutově, tak vzhledově, chut se podobá letní Wiliams. V lednici do 5C vydrží Dicolor nejméně do konce prosince, spíše i ledna, viz. dnešní fota. Nehnije, pokud s ní bylo šetrně zacházeno a vyzrála tak akorát na stromě, NE... celý příspěvek >
Sklená vata záchrana před hryzci?, 14.11.2016
Kuna je hlodavec asi od toho původu, že hlodá králíky, slípky apod., že?))))) Jinak ten pán co mě to povídal o té skelné vatě, je profesionální živnostník v zakládání zahrad (pro ty co nevědí co s penězi či jsou lautr levý) a prodává stromky ve... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika