Příspěvky uživatele - 99.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 7.12.2018
Slovenska stranka vrabciak.sk ma cely obsah v cz, aj kontakt telefonicky bol v cz. Pozrite si sortiment, ja som kupila samozavlazovacie kvetinace firmy Plastia typ bergamot. 2 druhy 35x35 cm a 40x40 cm. Vojde tam naspodok minimalne 3 l vody. Len som... celý příspěvek >
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 7.12.2018
Ako vidím, spolu niečo vyskumame, urcite. Ste ma všetci tak dnes potešili... Dobrá parta ludi sa tu zišla.. pre Milana HP: substrát budem zháňať tu, ozvem sa keď nič. Samozavlazovacie črepy som kupovala neskôr až v máji na vrabciak.sk v akcii, je aj... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 7.12.2018
Pre pani Evu T: veľmi pekne ďakujem za konkretne rady, použijem jednoznačne. Tomatoberry som už dohodla s UK, vyjde to na polovicu našej ceny - u nas holandske osivo 8 semien, skoro 5  eur+ posta. Ebay: Dostanem viac semien, ktoré si s UK pánom... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 6.12.2018
Nahodila som dnes ine dva prispevky, ale neobjavili sa tu, asi som nieco pokazila. Chcela som sa opytat skusenych, ci zvyknu nahadzovat J&L garden svoj tovar este po Novom roku. Nechapem, preco im zmizli Ambrosie zo sortimentu, trvale su v stave... celý příspěvek >
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 6.12.2018
Dakujem vsetkym za rady, pouzijem od kazdeho trosku. A chlapy neprite sa navzajom, pozrite sa, o kolko ste mudrejsi ako ja. Polovicu vysadim koncom februara (urcite je rozumne nie tesne pred odchodom, aby rastlinky uz co to mali za sebou) a dam... celý příspěvek >
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 6.12.2018
Ten zaciatocnik som ja, s rocnymi skusenostami, pan Milan HP je s panom Vladimirom, pani Evou T a pani Jirinou tu ti najskusenejsi a ja sa ucim od nich a som im za ich cas, ktory venuju pisaniu nesmierne vdacna. Teda aktualne mozem, lebo choroba ma... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 6.12.2018
Urcite mi to pomoze, jednoznacne je zaklad toto triedenie. Nemam skusenost s pestovanim determinantnych odrod v kvetinacoch. Planujem ich dat vyhradne do nadob, nie na pole. Minuly rok som davala do samozavlazovacich nadob, priemer 40cm, papriky... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 6.12.2018
Pre Peter pe: vidim, ze ste sa tiez nahanali za ambrosiami. Rose UBX ani Pink nie su zohnatelne, co nie celkom chapem. Nie su to hybridy, uz ich maju v J&L Garden odskusane, neviem preco nie su k dispozicii, vsetky ambrosie maju sold out uz... celý příspěvek >
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 6.12.2018
Dakujem vsetkym za rady, pouzijem od kazdeho trosku. Polovicu vysadim koncom februara (urcite je rozumne nie tesne pred odchodom, aby rastlinky uz co to mali za sebou) a dam vodu do podmisiek. Ked budeme prec, kurenie bude na minime, takze sa tak... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 5.12.2018
Moji milí skusení záhradkári, Váš nový rajčatový imbecil, ktorý v rámci vášne aj obavy z fytocertifikátov objednal priveľa semienok, plus mu vyznamne pomohol a podelil sa priatel z UK, bude prosiť o rady, čo vysadiť a čo vyradiť,... celý příspěvek >
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 4.12.2018
Dobry vecer,  dakujem za nove vlakno pan Milan. Privitam rady, naozaj. Paradajky pestujem len jednu sezonu, ostatne viem len z webu. Priesady zo semien som pestovala od konca aprila po stahovani do vysneneho domu, s mini zahradkou. Tam som... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 2.12.2018
My sa radsej budeme ucit zo skusenosti pana Milana ako zo "sazeničce.cz" .  Vsak tie dovolenky robia starosti - druhy marcovy tyzden ideme na lyze, to by priesady nemal kto polievat. Pribuzni nam kazdorocne preliatim dokazali skantrit aj... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 30.11.2018
To podstatne som nenapisala, som v urovni 250 mnm, region Kosice,  mam 12 m2 pola, ktore je cast v polotieni, cast slnecna, orient. cca juhovychod, a cast pred domom je orient. Juh, kde su crepniky. Dost riesime, ci nezrusime bazen (nie je... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 30.11.2018
Potvrdzujem, urcite som blazon, zanietenec (I love tomatoes), podla mna som v minulom zivote bola rolnik. Alebo je to tou robotou, kde ste denne v kontakte s mnozstvom agresivnych ludi, ktori nikdy nie su s nicim spokojni a vsetko chcu hned a len pre... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 29.11.2018
Otázka na skúsených, ktoré odrody sa Vám osvedčili z previslych-tumbling ako sladké? Event, z ktorých dobrých ste ich k prevísaniu prinútili? Napr.skorym odstipnutim vrchola a vedením výhonov vôkol črepníka. Teším sa ako decko lebo som objavila... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika