Příspěvky uživatele - 117.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je za nemoc rajčat?, 16.9.2018
pane vladimíre proč to tedy tou sodou postřikují víte to nebo někdo kdo si tohle přečte?docela by mě ten důvod zajímal díky za případné info s pozdravem kačer71
Sklizeň jádrovin 2018, 1.9.2018
rubinolu jsem protrhal vybarvené plody a opál má už hnědé jádra taky u hrušní boscova lahvice a lucasova sklízet budu za týden až dočerpám vodu z bazénu ke stromům jinak jablka drží ale ptáci klovají a mravenci to dokončí vosy u mě tedy jirkov letos... celý příspěvek >
Lze vyprovokovat růst větve u borovice na konkrétním místě?, 30.8.2018
lze ji tam naroubovat tušim někdy v ůnoru? a ve skleníku takže pokud je ve volné tak nevim pokud v tom místě kde chcete tu větev je zelené jehličí tak je možnost že pokud naříznete kůru nad ním mohlo by dojít k nasazení pupenu a později větve
Doporučte broskvoň, 16.5.2018
tak pane mimo jste mimo a velmi rozhodně bych v únoru a ještě silně broskev nezastřihoval. Já stříhám před květem, rány se dobře hojí a odrůdy já mám první tenu to je nektarina pak favorita, nasleduje redhaven a fairhaven a pokreju od cca 10 července... celý příspěvek >
Probírka plodů broskvoně, 8.5.2018
pokud je stromek vysazený loni tak bych nekompromysně vše otrhal je třeba aby narostli kořeny a koruna u stromku který máte třetím rokem nechat na každé kosterní plod tedy 3-4 u starších 10 cm od sebe ostatní spíše ty menší kroucením jemně vylomit... celý příspěvek >
Třešeň Kordia - co se děje?, 25.4.2018
to má do třešně tak daleko jak jít pěšky do benátek
Spartan, 5.4.2018
také připojím svůj názor. přerouboval jsem ho, ale větev sem nechal -jeden důvod je potřeba jeho pylu k opýlení rezistentů a další nostalgie k této odrudě.konzumuju ho zásadně po cca 14 denním odležení hnedle na podzim když má dužninu plnou čťávy... celý příspěvek >
Řez hrušně a jabloně, 16.3.2018
příjde mi že tím několikaletým zakracováním se strom dostal tam kde je já se řídím pravidlem že pokud chci aby to rostlo dál mám namysli prodloužení větve zakrátím ji pokud chci plody nechám tak jak je jen odstříhnu to co de kolmo nahoru nebo dovnitř... celý příspěvek >
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 8.1.2018
mám stejný problém ařešení stejné jako vašek víte co ste na kompost dali a máte jistotu velké kompostárny berou bio ode všad a dle mého názoru tam sou traviny ošetřené randapem nebo něčim podobným a neodbourá se to pak to hlavně u rajčat které sou... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 22.11.2017
letos jsem poprvé sklízel s přeroubovaných rezistentů-luna, opál, orion, sirius, red topaz, rubín jsem měl.nerezistenty jsem nechal jen na pyl pak sem tam nechal jen vzorečky po pár jablkách abych pozoroval případný tlak chorob a rozdíl.mužu říct že... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 20.11.2017
přijde mi dětinské se dohadovat kdo kdy a jak sází.já se třeba řídím teplotou půdy pokud teplota spadne pod 10stupínků tak sázím letos to vyšlo na martina.teplota byla4 stupně což je ideáltak aby vám to pěkně rostlo mičurini a nedohadujte se je to... celý příspěvek >
Prořezání starších jabloní, 7.10.2017
dělám řez již řadu let dá se říct již profesionálně a můžu říct že mám lépe ořezáno než tkz. odborníci.přece si nikdo nemůže myslet že v sadech řežou jen profíci s vyučákem. co já vím tak tam maká ten koho seženou a za malej peníz.podle toho to taky... celý příspěvek >
Vyměnit stromky?, 7.10.2017
dobrá rada-zajděte do kadeřnictví a požádejte aby vám nechávali lidské vlasy.je to docela ůčinné, jediná vada je že je to cca po14 dnech až třech týdnech podle počasí potřeba měnit.měl jsem dřív zahradu u lesa a taky tam rostli okrasné jedle přímo... celý příspěvek >
Problém se zahradou, 13.7.2017
napadá mě ještě jeden důvod po přečtení předchozího při stavbě domu se odklízí ornice a né vždy se po dostavbě a dorovnání pozemku podle představ stavitele vrátí tam kam patří v patřičném množství a kvalitě asi bych kopal větší jámu a přivezl hlínu... celý příspěvek >
Preventivní postřik rajčat, 12.7.2017
petře z h. určitě nic nevykřikuju ani nepropaguju je mi jedno co si kdo vybere jen řikám co mi funguje taky jsem dříve stříkal všim možným a stačilo když jsem propásnul vhodný termín a rajský odešly. nyní jak jsem už psal mám několik let klid. a když... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika