Příspěvky uživatele - 96.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 14.8.2016 Obsahuje fotku
Tak. Podkrkonoší, Hořicko, nad. výška 280 m. Půda hlinotopísčítá, loni tam byla krmná řepa. Vyseto šest semen kolem 20. dubna do květináčku o prům. 10 cm, umístěno ve foliáčku. Do tří dnů vyrazily. Dvě rostlinky vysazeny asi 15. května jeden metr od... celý příspěvek >
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 13.8.2016 Obsahuje fotku
Na rozdíl od loňska, kdy jsme sklidili ze dvou rostlin tři plody, se mi letos Hokaido daří. Zas máme dvě rostlinky, na fotu dosavadní sklizeň a čtyři jsme už snědli. Je tam ještě kolem patnácti asi deseticentimetrových plůdků a zatím rostou jako z... celý příspěvek >
Okurky - skvrny na listech, 31.7.2016
Sviluška. Co nejdřív postříkat - Vertimec.
Jahody krásně kvetou, rostou ale neplodí?, 24.7.2016
Ale jo, já vím. I když jsem nedávno někde četla, že např. nyní nabízená Senga Sengana se od té prapůvodní liší a tak to může být i s ostatními. Ne vždy se selekcí rostlin podchytí jen ty nejlepší vlastnosti nebo někde něco „ujede“. Teď jsem požnula... celý příspěvek >
Jahody krásně kvetou, rostou ale neplodí?, 24.7.2016
Kontejnerovanou sadbou jsem myslela zelené rostliny. Často si vzpomenu, jak jsme před třiceti, čtyřiceti lety vzali pár odnoží se svých jahod nebo vyměnili se zahrádkáří ze sousední vesnice a třeba i až po pěti letech jsme založili nový záhon. Sice... celý příspěvek >
Jahody krásně kvetou, rostou ale neplodí?, 24.7.2016
Karmen, kontejnerovaná. Po výsadbě jsem nehnojila, až cvrk na jaře.
Rajčata 2016, 24.7.2016
Omlouvám se, nevím kam s tím, tak to nepatřičně dávám sem. Manžel postříkal v pátek plochu asi 2,5 m x 4 m paprik a okurek ve foliáčku přípravkem Plenum proti molicím. Popletl si koncentraci a místo 0,2 g přípravku dal 2 g. Druhý den jsem... celý příspěvek >
Jahody krásně kvetou, rostou ale neplodí?, 22.7.2016
Loni v září vysazena certifikovaná sadba a třetina rostlin nejenže neplodí, ale ani nekvete.
Choroby rajčat - nevíte, co to je?, 21.7.2016 Obsahuje fotku
Nedostatek vápníku – nic nevygůgleno. Sluneční úpal – čtyři keříčková rajčata v kýblech (po jednom :-)), chráněné před deštěm i před slunečním úpalem a ty první červené posttižené plody na jedné rostlině byly ještě schované pod listy. Takže úpal... celý příspěvek >
Choroby rajčat - nevíte, co to je?, 17.7.2016 Obsahuje fotku
Nevíte, prosím, co to je? Listy i stonky úplně zdravé, nic na nich není.
Seno / sláma - pěstování jahod, 18.6.2016
Pěkná úroda, co to máte za jahody pane Polehlo?
Kanadské borůvky - pěstování, 24.5.2016
Nijak, a za těch asi osm let se nestalo, že by nějaká vymrzla.
Papriky 2016, 26.4.2016
Ty PETky máte nějakou závlahu nebo "tepelný zdroj"?
Sazenice okurek, 20.4.2016
Nebo změna prostředí. Třeba je ve skleníku nižší vzdušná vlhkost, než na předchozím stanovišti a při této velikosti rostlin je výpar vody z listů větší, než kořeny stihnout nacucnout.
Asimina Triloba, 17.4.2016
Ale jasně Taliáne. Zralý pyl, tj. z tmavých prašníků přenést na lepkavou bliznu, Ta je zpravidla akorát, když jsou prašníky ještě zelené. Samozřejmě z jednoho stromku na druhý. A co jste si prosím představoval pod „běháním se štětcem“? :-) Marcela
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika