Příspěvky uživatele - 96.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asimina Triloba, 13.4.2016
Paráda! Prima mi odešla před třemi lety, zůstaly jen cizosprašné. No vidíte, taky chci letos přivázat do korunek kousky masa :-).Dík. Marcela
Jak zachránit sazeničky rajčat?, 11.4.2016
Dlouhotrvající přemokření nebo slunce?
Asimina Triloba, 11.4.2016
Já mám tři asi dvoumetrové stromky a v příslušný čas běhám se štětečkem od jednoho k druhému a plodů mám hodně málo. Loni jich bylo kolem dvaceti, ale v důsledku sucha byly asi jako trochu větší švestky. Vy, teto Jano, opylení necháváte na přírodě... celý příspěvek >
Jak vyrobit kvas na vodku?, 6.2.2016
Podívej se na YouTube Alkofan1984 má tam mnoho návodů jak ochutit vodku, sám jsem některé vyzkoušel a chuť je nezapomenutelná. романДрамор
Polievanie paradajok, 1.2.2016
Prosím, co je to ploskorez?
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 31.12.2015
Nepochybuji, že tazatelka ví, co s přebytky okurek. Jen hledá další nápady.
Polievanie paradajok, 22.10.2015
j.c. Proč byste se omlouval, je to váš názor. Jestli si myslíte, že na zahrádce trčí les petek, tak se mýlíte, nad terénem kouká tak jeden až dva cm. Tady téměř tři měsíce nepršelo, byl zákaz čerpání (dodnes nezrušen) vody ze studní s výjimkou... celý příspěvek >
Kiwi u plotu, 12.10.2015
Je to rostlina asi 45 let stará. Dostala jsem zakořeněné řízky od tehdy už starého pána, který ji ve dvacátých letech nějak propasíroval z tehdejšího Sovětského svazu. Asi je to jedná o jednu z prvních argut u nás. Bála jsem se ji nějak moc stříhat,... celý příspěvek >
Kiwi u plotu, 25.9.2015 Obsahuje fotku
Rostlinu nezalévám, v letošním suchu jsou menší plody.
Sklizeň 2015, 2.9.2015 Obsahuje fotku
Tak jsem asi v půli dubna vysela pár semen z rajčat Mini Roma, zakoupených v jednom hyper. Předpokládala jsem, že je to rajče keříčkové a nasadila jsem ho do desetilitrového kalfasu. No vypadalo, že je tyčkové, tak jsem hlavní stvol uštípla za třetím... celý příspěvek >
Polievanie paradajok, 1.9.2015
Také dávám k rajčatům petky už několik let. Nepršelo u nás od začátku června až asi do 20. srpna, kdy pršelo dva dny a od doby zas nic. Ke každému rajčeti denně asi litr vody nebo přes den asi litry dva. Po tom dvoudenním dešti neprasklo ani jedno... celý příspěvek >
Baňatý konec okurky, 25.7.2015
Asi jste je víc přihnojila, ne?
Puklice, 16.7.2015
Snad by na ně měl fungovat RELDAN 22. Nemáte s ním nějaké zkušenosti? Docela na citrusy zabírala Actara, ale údajně je už u nás zakázaná. Nějak jsem to letos neuhlídala a mám ty mrchy všude.
Kanadská borůvka - neprospívá, 9.7.2015
No, když tazatel nemá zkušenosti, možná by stačilo napsat, že před rašením, tj. tak březen a pak v květnu trochu síranu amonného na podporu růstu. Až rostlinky začnou rašit, tak ve čtrnáctidenních intervalech až do září hnojit tekutým hoštickým... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 9.7.2015
Jak už bylo i ve vláknu několikrát uvedeno, rašelina nemá téměř žádné živiny a proto je nutno hnojit ať chceme nebo ne. My taky přece nejsme živi jenom z vody. V květnu lehce přihnojit je teda hodně málo. Nutno začít už v březnu. Teď už to asi moc... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika