Příspěvky uživatele - 254.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fieldmann FZS 3002-B, 9.5.2016
Pokládám jednu z nejčastějších otázek: má někdo tento vyžínač a jaké má s ním zkušenosti. Je to samozřejmě "čína" ale zase za 2990,- je to nejlevnější vyžínač s kovovým nožem. Taky by mne zajímalo, jestli je u nás na to servis.
Briggs, 9.5.2016
Čtyřtakt a dvoutakt je z hlediska mazání motoru převážné většině čtenářů znám. Ale chtěl jsem se zeptat na podobnou věc odborníků na mazání dvoutaktů. Chci si koupit benzinový vyžínač Fieldmann FZS 3002-B. Zarazilo mne však to, že výrobce uvádí poměr... celý příspěvek >
Slimáci? Vím jak na ně, 26.4.2016
Díky za typ. Tak to taky zkusím.
Slimáci? Vím jak na ně, 24.4.2016
Nechci žádnou chemii v zahrádce!!! Ani Slimax.
Slimáci? Vím jak na ně, 24.4.2016
Nadbytek srážek - dvě díry o průměru asi 4mm, odolá to větrům do 100km/h - určitě, konstrukce a síla drátu je předimensovaná, vrabci a jiná havěť o to nemá ve srovnáním se slimáky vůbec zájem. A.
Slimáci? Vím jak na ně, 24.4.2016
To jsem, ale nakonec se najím vlastních salátů a do polívky si dám vlastní petržel atd... bojoval jsem s nima několik posledních let a vyšlo mi, že toto je jediné řešení. Alex
Slimáci? Vím jak na ně, 24.4.2016 Obsahuje fotku
Nové opatření proti slimákům. Je to 100%ní. Jinak na záhonku už všechno sežrali. Alex
Sklizeň 2015, 4.9.2015
P.P.: Myslím, že by to za pokus stálo v 550m zkusit vypěstovat biftek.rajčata.Je to možné jen v nádobách, které osadíte někdy v polovině dubna. A stanoviště zvolit někde v závětří směrem na jih. Při hrozbě raních mrazíků je hold přemíst někam kde... celý příspěvek >
Sklizeň 2015, 4.9.2015 Obsahuje fotku
Beefmastery, Homesteady a další druhy pěstuji jen venku, ve skleníku mám ranné odrůdy a hrozny.Ve skleníku je asi 22 sazenic a venku asi 40ks. Na Špicu jsem zase chodil v 60 a 70tých letech zase já. Jinak z Větrné to mám k vodě taky asi 10min.... celý příspěvek >
Sklizeň 2015, 3.9.2015 Obsahuje fotku
Jestli mohu se vmísit do vaší debaty o konzistenci Zlatavy - jsou tvvrdší a křehčí a mají tenkou napnutou slupku, příjemnou chuť a spíš oranžovou barvu. Váha 50-70g. Zároveň posílám fotku několika Bífů.     Alex
Sklizeň 2015, 2.8.2015
Ve skleníku je to asi o měsíc spíš červené.
Sklizeň 2015, 1.8.2015
Jde o to, jestli to dá moc práce tu plachtu sundat. Jestli jste myslel tu plachtu tam mít na stálo, tak to je asi brzo. Ale můžete to na konci sezony porovnat s rajčaty venku. Já, co mám rajčata venku, tak s praskáním nemám problémy. Pěstuji je na... celý příspěvek >
Sklizeň 2015, 29.7.2015
Hlavně, že to funguje jak má, na estetice moc nezáleží. Když budete doma jest to rajče, tak je jedno kde vyrostlo. Akorát jsem se chtěl zeptat, kde berete tolik trubek a jiného železa - já toho mám stálý nedostatek. A už zase prší, takže Vám asi taky... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 29.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, u venku pěstovaných odrúd Beefmaster a Homestead se objevil na ještě nedozrálých plodech nějaký kaz. Prosím odborníky o identifikaci o co by mohlo jít. Obzvlášť bych se chtěl zeptat pana Vladimíra, který má svou zahradu asi nedaleko od mé.... celý příspěvek >
Teplota v skleniku, 7.4.2015
Tak tady pomůže jen pokud je to možné topit elektrickým ventilátorem. Ta spotřeba není tak velká, kor když tam je sazenic za nekolik set korun, nebo desítek eur.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika