Příspěvky uživatele - 254.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Studený skleník, 7.4.2015
Mám studený skleník a rozhoduji se jestli zasadit pár kusů rajčat již teď s tím, že buďto už nebude třeba moc mrznout, rajčata to přežijí a urychlím sklizeň. Nebo těch pár rajčat zmrzne a nebude to taková tragedie. V minulosti jsem to zkoušel a... celý příspěvek >
Korunka, 16.2.2015
Děkuji všem za příspěvky. Přikloním se k většinovému řešení, tj vytvoření nové korunky podstatně níže. Zajímala by mne taky možnost ohýbání větví směrem do vodorovného stavu, podobně jako u jabloní. Je to u meruněk možné? Alex
Korunka, 16.2.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych snížit korunku u meruňky, která se nyní vytváří ve výšce 1,7m. Stanoviště je kotlina, kde všechny stromy rostou jako topol do výšky. Stáří stromu je 2 roky. Jedná se o HAROGEM, podnož TORINEL. Když uříznu stromek v místě... celý příspěvek >
Pěstování dýně (hokaido), 13.8.2014 Obsahuje fotku
To já jsem dopadl ještě hůř. Z šesti mně slimáci zničili všechny. Přikoupil jsem další v Brně na trhu a ty jsou v pořádku. Pak jsem na záhon po jahodách přikoupil ještě dalších 6 sazenic v zatím nejmenovaném zahradnictví v Brně Kr.Poli dýně, o... celý příspěvek >
Daju sa este teraz sadit zemiaky?, 27.6.2014
Dobrý den, mám dotaz k problematice pozdního sázení brambor. Po likvidaci starých jahod jsem měl volný záhon. Využil jsem ho k zasázení brambor. Ale sehnal jsem jen z letošní úrody, a mám pochybnosti, jestli něco do podzimu vyroste. Musí být brambory... celý příspěvek >
Teplota ve skleníku, 9.6.2014
Chtěl bych se zeptat na teplotu ve vaších sklenících v současném tropickém počasí. Jen tak pro zajímavost jsem dnes s hrůzou zjistil teplotu v mém skleníku. Bylo to odpoledne za bezvětří a sice maximum bylo 44st. Mám dvě hydraulicky otvíraná okna -... celý příspěvek >
Skleník na zemních vrutech?, 9.6.2014
Souhlsím, akorát nesouhlasím s tím "levně" asi ty vruty budou o hodně dražší, než zaražené trubky do země. Alex
Přechlorovany bazen + vysoké PH, 9.6.2014
No já nevím, když jsem před pěti lety pořídil plechový bazén, tak jsem taky začal přesně podle různých návodů kontrolovat tvrdost vody ph apod. Nikdy nic nesedělo, tak jsem začal používat patřičné přípravky. Většinou to nepomohlo a skončilo to... celý příspěvek >
Odpar vody, 9.6.2014
Záleží na denních teplotách. V současném počasí je to asi1cm denně. Bazén o průměru 360cm dopouštím asi za dva - tři dny. Alex
Rajčata pro sezónu 2014, 4.5.2014 Obsahuje fotku
Tak jsem to v noci nevydržel a jak začala klesat teplota (půlnoc 5st.,dvě hod. 4st., a to u baráku) tak ve dvě v noci jsem natáhl do skleníku, kde mám přísady za několik set, kabel a dal jeden teplovzdušný a jen otočný ventilátor - viz foto. Ráno... celý příspěvek >
Sazeničky rajčat, 3.5.2014 Obsahuje fotku
No já nevím, ale já mám sazenice rajčat celý den na slunci ve skleníku a bez problémů to zvládají. Taky v Brně.Takže si myslím, že to není od slunce. Pokud slunce začne vadit, tak se to projevuje vadnutím. Pak stačí zalít a větrat. Rajčatům vadí... celý příspěvek >
Zkušenosti s doděláním ventilu k sudu, 25.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám to udělané podobně, jen ve větší výšce a na dva sudy. Ale používám to asi 20let a sudy již prorezávají. Tak jsem se rozhodl pro nové sudy a řeším stejný problém s utěsněním vývodu ve dně - ne z boku. Dilema je jestli použít plastové,... celý příspěvek >
První řez, 22.4.2014
Mockrát Vám děkuji pane Jaroslave. Je to napsáno jasně a srozumitelně. Jen jsem chtěl ještě dodat k předešlému popisu mé meruňky, že poslední vrchní letorosty, které budou tvořit budoucí korunu, jsou nyní od sebe ve vertikálním směru asi 2cm. Jestli... celý příspěvek >
První řez, 22.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím odborníky, kteří by mi poradili s řezem meruňky. Druh Harogem, podnož Torinel. Zasazena jako proutek 3.5.2013. Nyní vypadá - viz fotka. Nejsem odborník jen vím, že v mé zahradě všechny stromy rostou do výšky jako topoly. A navíc je... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 18.4.2014 Obsahuje fotku
Ahoj, díky za tip na kvalitní předpověď  -  budu to sledovat, vypadá to moc dobře. Na oplátku nabízím něco podobného. Zkuste to a uvidíte. Ovšem problém se škodami po ranních mrazících to nevyřeší... Teď jsem se vrátil z prohlídky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika