Příspěvky uživatele - 254.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurky a tykvovité 2013 - sklizeň, 27.9.2013 Obsahuje fotku
Goliáš 26kg, kocour Filip 6,60kg, Goliáš 13kg. Alex.
Nejtěžší rajče, 27.8.2013
Ještě bych se chtěl zeptat jestli byla koupená semínka, nebo přímo sazenice?  Alex - jinak blahopřeji, jste a asi zůstanete první...
Čo na osy?, 25.8.2013 Obsahuje fotku
Taky mám letos problém s vosama. V minulých letech hrozny ve skleníku zase hodně plesnivěly i když jsem stále větral. Letos zase ty vosy... ale mně vosy napadají všechno, co zraje a je sladké. Takže třeba rajčata ne. Ty hrozny co pěstuji ve... celý příspěvek >
Nejtěžší rajče, 22.7.2013 Obsahuje fotku
Všechny zdravím a prosím o zasílání fotek největších rajčat, pokud možno na váze, nebo s porovnáním s nějakým předmětem. Zatím mně vyrostlo ve skleníku jedno "střední". Doufám, že budu někým brzy překonán. Odrůda je nejasná - koupil jsem sazenice v... celý příspěvek >
Vytahovák tyčí, 29.5.2013 Obsahuje fotku
Posílám ještě tu fotku. Alex
Vytahovák tyčí, 29.5.2013
Určitě jste se setkali s problémem při vytahování hluboko zatlučených železných tyčí. Zhotovil jsem si pro tento účel přípravek na vytahování tyčí s pomocí hydraulického zvedáku na auto. Vše je doufám patrné z fotografie. Já nejvíc používám v zahradě... celý příspěvek >
Transport pikýrovaných sazenic, 7.4.2013 Obsahuje fotku
Možná se to někomu bude hodit. Já totiž v době kdy je přes den teplo a v noci mrazík, převážím naráz 180ks sazeniček rajčat a jiné rostliny na noc ze skleníku do garáže. Dřív se mi často stávalo, že se bedýnky sesuly z trakače. Přikládám fotku. Alex
Elektrický Rotavátor, 22.3.2013
Nesedřete, určitě má automatickou ochranu proti přetížení, když stojí o tisícovku víc, než ten můj. Ten hrot tam nikde nevidím. Ale chtěl jsem se zeptat, jestli to kolečko je potřeba, že bych si ho taky udělal. A ten Váš má taky o 300W větší výkon -... celý příspěvek >
Vytáhlé sazenice, 22.3.2013
Tak já při nedostatku vhodného místa na klíčící a 3-4týdenní rostlinky jsem letos poprvé aplikoval umělé osvětlení ve sklepě (kotelna),kde je 12-15 stupňů. Zatím se vše vyvíjí optimálně. Svítím celý den malou zářivkou 8W, což je mizivá spotřeba.... celý příspěvek >
Elektrický Rotavátor, 22.3.2013
Jasně, to jsem zapomněl zdůrazni tu kostku zátěžovou používám jen na zkypření slehlé tvrdé hlíny, jinak dám menší kostku, nebo nic. Každej nemá to štěstí, aby měl hlínu nejlepší bonity.  Alex
Elektrický Rotavátor, 21.3.2013
Oprava předešlého článku - jedná se samozřejmě o "zámkovou dlažbu"Alex
Elektrický Rotavátor, 21.3.2013 Obsahuje fotku
Tak já mám ten z Lídlu už asi 3roky a jelikož jsem žádný jiný neměl možnost vyzkoušet, tak jsem zatím spokojený. Ale nevím, jak bych tento stroj měl držet jinak, než za dvě rukojeti. Ona je to docela fuška s tím pracovat třeba i půl hodiny, pak buď... celý příspěvek >
Teleskopicke nuzky fiskars, 25.7.2010
Taky se mi přetrhlo (předřelo lanko přímo na kladce) u 4metrových nůžek Gardena(cena 2600Kč).U hlavního zástupce Gardeny v Brně mně řekli, že na to nemají žádné náhradní díly a i v Německu prý by mi to řekli. Takže jednoznačně : žádné výrobky od... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika