Příspěvky uživatele - 254.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obří řecké fazole, 16.1.2018
Tak jsem po přečtení důvodů proč velké fazole u nás nemají velkou naději na úspěšné pěstování trochu dostal strach. Protože fazole na sadbu mám koupené a konstrukci skoro hotovou. Ale přece ještě jiskřička naděje tady je. Mnou kupovaná fazole byla... celý příspěvek >
Proč pnoucí fazole kvetou ale neplodí?, 26.8.2017
Díky, zkusím. Alex
Proč pnoucí fazole kvetou ale neplodí?, 26.8.2017
Letos poprvé jsem se pokusil pěstovat fazole "švábky" nebo jak se taky nazývají - bacoky apod. Semena byla k dispozici na jaře v Brně na Zelném Trhu. Zpočátku květy opadávaly, lusky se začaly tvořit až ve větší výšce.Asi nebyli zpočátku k dispozici... celý příspěvek >
Zatravňovací panely, 26.5.2017
Pokud se tráva nechá růst tak, že nejsou vidět skoro dlaždice, věřím že to funguje. Ale jakmile trávu nakrátko posekám, nefunguje to.
Zatravňovací panely, 25.5.2017
Tak asi není jiné řešení, než to že tam dám umělý trávník.
Zatravňovací panely, 25.5.2017 Obsahuje fotku
Mám problém se zatravňovacími panely. Tráva zasetá do čtvercových mezer vysychá i když ji zalévám 2xdenně. Jiný plevel vydrží být zelený déle. Nemá někdo prosím typ, co použít místo trávy, aby to bylo odolnější proti vysychání?
Rajčata 2017, 4.5.2017
Pokud byste byl Svatý Petr, tak bych rajčata taky dal o víkendu ven, ale nevím nevím. Přeju, aby vaše předpověď vyšla.
Rajčata 2017, 4.5.2017
Ahoj Vladimíre, jsem udiven nad teplotami ve studeném pařeništi. Hlavně ta nejnižší teplota je víc jak přijatelná. Čtyřicítka tomu snad neuškodila. To se vše ohřálo, aby to v noci sálalo. Takže letos - zatím dobrý, ne? To já jsem v kritických nocích... celý příspěvek >
Slimáci, 1.5.2017
Diskuse ohledně slimáků je letos zaplaťpánbůh slabá. Většinou všude pomrzli. Ale na druhé straně zase pomrzly stromy, réva apod. To si nevyberete. Ale děsí mne letos velké množství klíšťat, aktivních už od března. Na naší kočce jich bylo už letos asi... celý příspěvek >
Mráz, 19.4.2017
Jak výše psal již Vladimír, mám zahradu v mrazové kotlině u Brněnské přehrady. Nejsem žádný odborník, ale za ta léta kdy mrzlo, nebo nemrzlo v nevhodnou dobu jsem si všimnul jedné věci. A sice že kdoule, co mám asi 25let nikdy v době květu, nebo... celý příspěvek >
Mráz, 18.4.2017
Kdy meruňky zmrznou?
Mráz, 17.4.2017
Pro Vladimíra Já jsem měl ve 4hod. -3...Snad Ti ty "koně" pomohli s rajčatama v pařeništi. Před čtyřmi lety jsem zasadil meruˇnku, ale nevím proč jsem byl tak blbej. Ještě že bude alespoň rebarbora a špendlíky - ty nezmrznou nikdy.
Jak zasadit jahody?, 5.3.2017
Jako tazatel bych to vyhodnotil dle vašich zkušeností zatím nerozhodně. Mám to samozřejmě vyzkoušené tak i tak, ale z vašich příspěvků vyplývá jeden pro mne nový poznatek a to ten, že je vhodnější použití jakékoliv textílie především na těžší hlínu.... celý příspěvek >
Jak zasadit jahody?, 5.3.2017
Chtěl bych vysadit na jaře jahody a nevím jestli je zasadit klasickým způsobem, nebo na netkanou textílii. Poradíte? Děkuji.
Hecht 146 BTS, 27.5.2016
Prosím majitele tohoto křovinořezu o návod, jak nejsnázeji vyměnit strunu. Největší problém je podle mne vůbec rozdělat strunovou hlavici. Mně se to 2x podařilo pomocí upnutí navysoko do svěráku a páčením západek pomocí šroubováku. V návodu je jen... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika