Příspěvky uživatele - 248.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznáte nějaké z těhle kytiček?, 17.5.2016
Já barborku také neznala (akorát tu řezanou 1.prosince), aspoň se tady člověk něco dozví a pak koukne, jak ta kytka vypadá .           Lída
Prosím, povedzte čo to je za drevinu, 17.5.2016
Vavrínovec lekársky = slovensky bobkovišeň ...           Lída
Co to je za tmavomodrou \"pomněnku\", prosím?, 17.5.2016
Pilát lékařský?           Lída
Poznáte nějaké z těhle kytiček?, 16.5.2016
Tip na 4) mohla by to být rukev...           Lída
Poznáte nějaké z těhle kytiček?, 16.5.2016
1,2,3,5 souhlasím (byl jste rychlejší), 4 nevím, ale ohnice to není.   Lída
Jak množit keře, 16.5.2016
Počkejte do června, nejlépe se používají polodřevité řízky (letošní výhonek, který odspodu začíná hnědnout). Odlomit s patkou, zastřihnout na délku cca 10cm, ponechat 2-4 horní listy, spodek omočit ve stimulátoru a píchnout do polostínu (buď na... celý příspěvek >
Vážně mi umírá meruňka?, 16.5.2016
A skoropaní i meruňce držím palce, ať se to povede!           L.
Vážně mi umírá meruňka?, 16.5.2016
Ale když si přečtete, co paní psala, tak ona už stromek teď zjara vytáhla a přesadila, proto jsem psala, ať to udělá ještě jednou a zakrátí kořeny, namočí ho a zastřihne korunku.           Lída
Vážně mi umírá meruňka?, 16.5.2016
Zrovna teď jsem to chtěla napsat - ten stromek nebyl po výsadbě vůbec střihnutý, tuhle korunku nemohou (v suchu!) poškozené kořeny vůbec utáhnout, jinak mi zcela mrtvá nepřipadá, kůru má napnutou. Vytáhnout, zastřihnout korunku i kořeny (do živého),... celý příspěvek >
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 16.5.2016
A co zřídit studnu? Bez vody neporoste nic - aspoň občas zalít... Jinak "něco" se i při cca týdeních návštěvách pěstovat dá, ale bez vody při počasí posledních let?                   ... celý příspěvek >
Vážně mi umírá meruňka?, 15.5.2016
Když už jste s ní znovu hýbala, zkuste ji vytáhnout ještě jednou, konce kořínků zastřihnout do živé části (má bílý vnitřek) a na 24hodin namočit. Pak znovu zasadit. Také můžete zkusit kmínek omotat pruhem juty, sníží se tím odpar vody. Co kdyby to... celý příspěvek >
Jak vám letos kvetou jabloně?, 15.5.2016
Velmi dlouhé přírůstky = příliš hluboký řez, rostou pak moc do dřeva a nasazují méně květných pupenů. Buď řezat méně, nebo ohnout do nižší polohy.           Lída
Jarne mraziky 2016, 15.5.2016
Mrazíky, hlavně přízemní, od neděle ráno do středy ráno. Co nezmrzlo předtím a vyrašilo, zmrzne teď... Předtím mi zčernala polovina květů jahod, teď zčerná druhá . Předtím víno nerašilo = nezmrzlo, zmrzne teď... Rok jak... celý příspěvek >
Jednoduchá pomůcka, která vám zachrání jahody, 15.5.2016
Sice mám jen asi 120 keříků, ale každý má několik stonků s jahodami... To bych se z toho zbláznila... A pak to zas po sklizni odstraňovat... Maximálně tak stvol s plody podložím listem jahodníku.       Lída
Muchovník nekvete, 15.5.2016
Počkejte rok, dva -pak pokvete. Nově vysazené rostliny musí nejdřív pořádně začít růst, pak až plodit.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika