Příspěvky uživatele - 248.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá rostlinka, 6.5.2016
Ale to není pokojovka...
Slivka Victoria zvädla, 6.5.2016
Jestli je tak malá, že ještě nekvetla, tak by to ta zmiňovaná monilie nemusela být. V tom případě by mohla vydržet., takže bych počkala, co udělá. To, co uschne, bych pak ustřihla. Pokud kvetla, tak by to ta monilie mohla být. V tom případě řezat... celý příspěvek >
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 5.5.2016
Asi bych za nejrychlejší a nejjednodušší považovala navezení vrstvy zeminy, aby byla zahrada obyvatelná pro děti. V jámách pro výsadbu stromů se dá odpad vybrat. Ono sice časem sem tam něco žížalky vystrkají na povrch, ale toho není tolik... celý příspěvek >
Žloutnutí listů, 4.5.2016
Řekla bych, že je to chladem. Lída
Prosím o identifikaci rostlin, 3.5.2016
Pane Josefe, s tím štěničníkem nás zkoušíte ?  2.,6.,7. bych nepoznala...          Lída
Vadnutí listů - sucho nebo škůdce?, 3.5.2016
Ve vých.Čechách jí je také dost, jenže tady se v době květu ochladilo a začalo pršet, tak měla vhodné podmínky, potvora!  A co nechytlo monílii, to pak zmrzlo  .            Lída
Vadnutí listů - sucho nebo škůdce?, 3.5.2016
Monilie, asi vám už kvetly, stříkal jste proti ní? Zvadlé ustřihnout co nejdříve, než se houba dostane dál. Jinak je tady o tom spousta vláken.           Lída
Co je to za keř?, 3.5.2016
Vypadá to na něj, já mám O.hetrophyllus var. (zubaté listy bíle stříkané), zatím ještě nekvetl.  Lída
Thuje vs. roundup, 2.5.2016
Co když zrovna zafouká... Raději bych ty tůje přikryla celé igelitem. Přece jen to je totální herbicid. Pod kačírek to chce dát pás lepenky nebo silnější geotextilie, aby neprorůstal plevel (semínka v zemi stejně zůstanou).  Lída
Jahody - hniloba?, 1.5.2016
Vždyť jsem tazateli psala, ať zkusí překrojit krček, jestli není ve středu rezavý... Asi to ještě nezkusil.           Lída
Jahody - hniloba?, 1.5.2016
Roztočík jsou pokroucené zdeformované listy, ten to není. Ale co mne zaráží - tazatel píše : nově založený záhon, dohnojen kompostem... Mně ten záhon připadá hrozně udusaný, kompost se asi někam vypařil... Osobně sázím jahody počátkem srpna na záhon,... celý příspěvek >
Řepný sirup - řepný sirob, 17.11.2011
Ještě jedna věc.  Poprvé jsme vařili před 14 dny.  VZhledem k tomu,  že to byla premiera, dělali jsme pár chyb.  Teď přes víkend budu dělat druhou várku.  Díkyk tomu, že máme zkušenosti, tak odhaduji, že čas zkrátíme cca o... celý příspěvek >
Řepný sirup - řepný sirob, 17.11.2011
Vůně a chuť je doopravdy specifická, ale dobrá. Zkus chleba s máslem a k tomu pár lžiček řepného poctivého hutného sirupu.  Ne řídké konzistence co za velké prachy koupíš na tržišti.  Nebo povodlová omáčka, do které patří. A to nemluvím -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika