Příspěvky uživatele - 248.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez šeříku, 24.5.2016
Ten bílý plnokvětý je zřejmě roubovaný až nahoře (dříve se to u kmínkových tak dělalo). Takže výhonky (fial.) ořezejte co nejníž to půjde (nejlépe pod úrovní země, ale stejně budou vyrážet dál). Herbicid použít nemůžete, zničili byste si celou... celý příspěvek >
Hosta, Bohyška, 23.5.2016
To vám těžko někdo takhle určí, jsou jich desítky podobných, liší se minimálně. Typově mi to trochu připomíná Whirlwind, co mám, ale moje má kontrastnější zbarvení s řekla bych, že i pevnější list. Jenže ono se vybarvení mění jak umístěním (u vás... celý příspěvek >
Americký brouk, 22.5.2016
Já je našla i na jabloni, ale jen tam odpočívaly mezi letem...      Lída
Převislý modřín co s ním je?, 22.5.2016
Korovnice, zřejmě pupenová. Postřik - zkuste Mospilan ap.            Lída
Líska neroste, 22.5.2016
To nejsem, ale vliv geopatogenních zón se mi potvrdil v různých případech vícekrát (lísky, hrušeň, akvárium, kočky je vyhledávají, psi se jim vyhýbají, reaguje na ně i lidské tělo ve spánku - hlavně děti atd). Že bych ale neustále všude běhala s... celý příspěvek >
Skvrny na listech, 21.5.2016
Spíš to bude nějaký "ulétnutý" postřik z pole, když ho máte vedle. U Gabrovské bych se divila, je vysoce tolerantní k šarce a jabloně ji vůbec nemají. A šarka dělá na listech kromě skvrnek jako poznávají znamení i kroužky - a ty tam nemáte.... celý příspěvek >
Sbírka škůdců a chorob, 20.5.2016
Na té santolíně si asi pochutnávali "španěláci". Nebo to oďobal nějaký pták.                     Lída 
Jahodový stromek 2016, 19.5.2016
Okrasný keř - trojpuk - Deutzia x Strawberry Fields   , dorůstá výšky cca 1,5-2m.           Lída
Sissy, 19.5.2016
Něco odolného proti rzi hrušňové by tam neměli?            Lída
Jahodový stromek 2016, 19.5.2016
Chtělo by to fotku. Jinak je to fakt pěkná "jabloň"            Lída
Kroucení listů hrušně, 18.5.2016
Calypso by mělo zabrat. Píšou, že :  2mm larvičky se přisávají k okrajům listů, které dráždí slinami - listy se pak kroutí a křehnou. Dorostlé larvy padají k zemi a v ní se kuklí... Jak to dlouho trvá,... celý příspěvek >
Cedr himalájský - co ho trápí?, 18.5.2016
Nepřeschnul minulý rok nebo v zimě?           Lída
Kroucení listů hrušně, 18.5.2016
Asi bejlomorka hrušňová.           Lída
Prosím, povedzte čo to je za drevinu, 17.5.2016
Bobkovišeň má kultivary i s oválnými listy, třeba "Novita" nebo "Etna", ale neshazuje je, tak to asi ona nebude.           Lída
Poznáte nějaké z těhle kytiček?, 17.5.2016
Překlep -řezanou 4.prosince...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika