Příspěvky uživatele - 149.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield, 22.1.2015
Správně Vás to zajímá, a jsem rád, že vůbec někoho. Ten podfuk v této reklamní kampani je třeba spatřovat ve dvou rovinách. Jedna věc je výpočet oné 1/3. jak jsem uvedl, čert ví z čeho ta třetina je. Ta druhá věc je, jak správně uvádíte ANO NA... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 22.1.2015
Aby nedošlo k matení veřejnosti (jak tomu bývá v reklamních letácích)...co se týče dokumentace od zakoupeného zboží, tak to jde pouze o dokumenty v rámci záruky, návody k použití a katalogy ND,(zpravidla nářadí) je toho složka asi jako dvě krabice od... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 22.1.2015 Obsahuje fotku
Tajemství to není, tajemství je spíše původní cena. Napsat číslo jakékoli hodnoty, přeškrtnout ho, a vedle napsat číslo vyjadřující třetinu přeškrtnutého čísla dokáže průměrný žák páté třídy. (Jsou to manýry všech velkých obchodních řetězců, takže by... celý příspěvek >
Pěstování broskvoní v ČR končí, co vy na to?, 20.1.2015
...jo, přesně, loni jsem koupil hrušeň, nějakou letní. Máme doma dvě broskvoňe a už s tatou fakt nevíme co pro ně udělat aby z nich něco bylo... postřiky, stříhání, obírání kadeřavých listů, hnojení a to celé na přeskáčku dokola. Když už se objeví... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 20.1.2015
Od letošního roku jsem s rozhodl archivovat ceníky M. Jen tak, pro přehled. Nemohu se totiž zbavit přesvědčení, že marketingoví podvo pardon odborníci, považují za ideálního zákazníka nadržence sedícího u tevizní obrazovky, který čeká, že se to... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 26.7.2014 Obsahuje fotku
Abychom na Moutfield jenom neplivali, v čem asi nemá konkurenci, je to, že nabízí křovinořezy pro leváky. S tím jsem se zatím nikdy nikde nesetkal.
MF 70 - vyorávač zemiakov, 6.7.2014
Asi Vás zklamu, ale vzhledem k tomu jak má MF malý kola asi na nezpevněným povrchu napochodíte, stroj se zahrabe. Pátral jsem po dvojmontáži pneu ale továrního nic není. Budu zkoušet nějakou improvizaci.Potřeboval jsem letos improvizovaně oborat pár... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 6.7.2014
Stejně by mě zajímalo co se děje v nitru člověka který má Husku a dokoupí si k ní Moutfield nebo obráceně... co to musí být za pohnutky
I toto je Mountfield, 6.7.2014
Co je na tom nesrozumitelného?? Počítáme statistický průměr, protože jiný tam není. Opsal jsem hodnoty a jejich početní zastoupení přímo z oné atrakce na prodejně v Přerově. Je to opsáno letos na jaře, tedy atrakce 2014. Dva dna před koncem podvodu.... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 4.7.2014
Zdravím. Jsem sice bordelář, ale z fyzikálního hlediska se žádná hmotná věc nemůže jen tak bez příčiny a následku ztratit. I když to bude jen kousek papíru. Takže se mi dostal do ruky ten "papír z Přerova". Takže opsáno na prodejně z Kola Štěstí.... celý příspěvek >
Jak ochránit stromky proti okusu, 27.5.2014
Les je asi kilometr až kilometr a půl. Nebojí se to zbouzat po poli až k baráku. Projdou klidně celou zahradu až do dvora. Máme tady všichni sousedi zahrady bez plotu, (přirozená terénní hranice, porost, max. živý plot), a dozadu od baráka otevřený.... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 27.5.2014
Jsem rád, že se našel někdo kdo se vyzná ve statistické matematice. Já jsem to počítal pouze laicky, takže uvítám srovnání s odborným výsledkem. Ale ten kousek papíru co se mi tu dlouho povaloval po stole, se mi zapovaloval nejspíš mezi jiný papíry,... celý příspěvek >
Jak odstranit strom v plotu, 27.4.2014
Je to přece stavebnica... vypletu / vystřihnu kus kterej nechcu, a zapletu novej...
Sekačka abg startuje potom vypne, 21.4.2014
Zkoumání bych začal u karburátoru... jehlový ventil, čistota plovákové komory. Pro jistotu ještě hadičku nádrž / karburátor.
Problém se sekačkou, 21.4.2014
Neuvedl jste co jste zjistil při kontrole brzdy... já bych začal tam... páka brzdy, lanko brzdy, brzda...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika