Příspěvky uživatele - 149.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lištová sekačka - zkušenosti, 2.6.2013
Já říkám jak vyžraný od ovcí . Už tolik nesečeme, rodiče přestali chovat velkej dobytek, ale po vyhodnoceni ceny údržby "na nízko" (Husqvarna ZTH), to vypadá, že se vrátíme k poctivé krásné louce s vysokou trávou a sušení sena třeba na prodej. MF 70... celý příspěvek >
Nález na trnkách, 29.5.2013
Děkuju.
Zakrytování sekaček, 28.5.2013
...a staré dobré a lepší sekačky mají místo víka pomocný ventilátor
Nález na trnkách, 28.5.2013 Obsahuje fotku
Nedaří se mi tady v obrazové galerii najít to co jsem našel na listech. Ví někdo co to je a jak s tím bojovat?? Děkuji.
Krovinorez nema vykon a pri plnom plyne ho dusi, 26.5.2013
Safra... tak mě napadá... jak se správně zazimovává křovinořez???  Já ho vždycky na podzim opřu do kouta, a na jaře ho zase beru. Ale slibuju, že už mu dodělám ten věšák, ať nestojí na nástroji
Vyber postrekovaca, 23.5.2013
Zítra si mám jít do obchodu vyvednout novou hračku (12L membrána a nějaký příslušenství) Už se těším
Drtič větví - rada pro zakoupení nového, 1.9.2009
Máte pravdu. Uchvátilo Vás to naprosto správně. "Mlýnek na haluzí",jak Rojkovu zařízení odborně říkáme mezi sebou s kolegy v práci je skutečně předražená záležitost. Takže jsme dali hlavy dohromady, pospojovali jsme... celý příspěvek >
Huqvarna 232R, 31.8.2009
Dobrý den, podle Vašeho popisu se to dá dost těžko soudit. Příčin může být víc. Já mám tento stroj 11 let, letos jsem provedl pologenerálku,(výměna sady pístu, přetěsnění motoru),osobní dojem je ten, že to jede líp než nový . Tu mašinu jsem fakt... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem, 31.8.2009
Dobrý den, neděste čtenáře. Mám HQ Royal 43 asi 12 let, přesně fakt nevím . Mám asi 200 m2 něčeho, čemu se dá s nadsázkou říkat trávník a asi hektar louky, něco z toho je zanedbaný terén po předcích. Poslední roky přestává louka plnit... celý příspěvek >
Husqvarna, 4.8.2009
...mám Royal 43 SE asi 11 let, a dávám jí zabrat co proto, neseču fajnový trávník kolem vil zazobaných milionářů, ale luční trávu, hustou a přerostlou a pořád jede a jede a jede... a mám jednu zásadu, nepodporuju soudruhy z Číny
Motorová pila Oleo-mac, 5.7.2009
...co to má kamarád za pilu??  25m3 ročně řežu po dobu 18 let pomocí Sachs-Dolmar 100,pro zajímavot, motor má 33 ccm
Motorová pila Oleo-mac, 5.7.2009
...benzín ředím olejem , nooooo to čemsi vypovídá 
Husqvarna versus SD, 17.1.2009
Nehádejte se, mám asi rok H 365 a z roku 1989 SD 100. Nedám dopustit ani na jednu. Než jsem koupil HQ, tak jsem měl na všechno SD 100, i na metrový kmeny na pařezu. Největší pařez měl 140 cm vč. kořenových náběhů. Lišta 35 cm. Teď už má... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika