I toto je Mountfield



Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?)
22.1.2015 18:46

Tajemství to není, tajemství je spíše původní cena. Napsat číslo jakékoli hodnoty, přeškrtnout ho, a vedle napsat číslo vyjadřující třetinu přeškrtnutého čísla dokáže průměrný žák páté třídy. (Jsou to manýry všech velkých obchodních řetězců, takže by to nemělo nikoho překvapit.) Ovšem kdo z nás si pamatuje jaká byla SKUTEČNÁ PRODEJNÍ cena konkrétního zboží, třeba před půl rokem. Toho zboží co tam netknutě rok leželo. Jsem sice bordelář, ale místo na pár sešitů A4 ještě mám. Prostě jestli chce někdo ze mě dělat blbce, tak ať to udělá tak, jak to udělal Kateřinický farář když mi chodil za robou, ale ne způsobem který se dá přesypat přes kapesní kalkulačku. Ale potřebuju vědět z čeho ta třetina je... jestli není třeba ze 9/4. Tak už znáte smysl archivace, ale nikomu to neříkejte... wink


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
                  
host - 23.141 (?), 21.1.2015 22:05

Nikto nic nekopiroval..Castel Garden je sucastou GGP... tam patri aj Stiga... a GGP robi traktory aj pre ine a dobre znacky... okrem Husqvarny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 59.177 (?), 21.1.2015 23:40

Tak jsem u Bédi kam chodím 1x za 2 roky velmi výhodně nakoupil olej do motorů BS a už se děsím co se mi zase pokazí u žlutého gepla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.226 (?), 22.1.2015 10:31

To byl určitě nákup roku! Nejste vy ten soused z reklamy na Air bank? Uspořil jste 20kč na litru oleje(vic do sekačky není potřeba) a jel tam, autem min. 10km tam a 10km zpět Spotřeba auta 6l při ceně 30Kč za litr jste spálil 36kč. Tedy jste min 16kč v mínusu a to nepočítám: pokud jste jel dál, nebo máte vyšší spotřebu, popř jste nakoupil benzin či naftu dráž a ani odpisy na autě gumách destičkách a Váš čas. Tedy hurá k Bédovi má(nebo měl, nevím nechodím tam) levný olej do sekaček :-)))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 59.177 (?), 22.1.2015 14:44

Pane chytrý nejsem sic kolenovrt jako vy páč to máte pěkně spočítané, jel jsem náhodně kolem tak jsem se stavil pro několik balení oleje tak úsporu zkalkulujte sám, mám doma vícero techniky lačné zázračného předepsaného oleje BS, ktrého mi žlutý gepl před reklamací motoru sežral 2L. Nazdar. Jo a pokal jsem pumpu s palivem za 27,90kč, x 60L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 144.2 (?), 22.1.2015 11:30

Pro Kutil.cz. Jestli to není tajemství, zkuste mi prosím napsat, k čemu Vám ten archiv ceníků ale bude? Jen tak bokem, ten kdo koupí něco za pouhou třetinu původní ceny určitě není nadrženec, ale velmi moudrý člověk. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 251.226 (?), 22.1.2015 15:05

Ono spíše to 1/3 ceny napovídá, jak jsou "standardní ceny" MF nadsazené proti nákupním od dovozců a výrobců. Ale Kutil.cz má trochu pravdu - akční ceník střídá akční ceník a i já jsem uvažoval, že si ceníky zaarchivuji tak pro období 1/2 roku, jestli vůbec je nějaká doba, kdy MF prodává za "plnou cenu". I ta sleva na kole štěstí asi nebyla 100%, když jste si vytočili vlastně slevu na nákup dalšího zboží v hodnotětoho provedeného nákupu = Koupím sekeru za dva zlaté vytočím slevu 100% a za výhru koupím pilu v hodnotě dva zlaté. Prakticky mám slevu jen 50%. Pokud byla průměrná výše výher na kole 30%, pak všichni nakupovali se slevou 15%.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?), 22.1.2015 18:46

Tajemství to není, tajemství je spíše původní cena. Napsat číslo jakékoli hodnoty, přeškrtnout ho, a vedle napsat číslo vyjadřující třetinu přeškrtnutého čísla dokáže průměrný žák páté třídy. (Jsou to manýry všech velkých obchodních řetězců, takže by to nemělo nikoho překvapit.) Ovšem kdo z nás si pamatuje jaká byla SKUTEČNÁ PRODEJNÍ cena konkrétního zboží, třeba před půl rokem. Toho zboží co tam netknutě rok leželo. Jsem sice bordelář, ale místo na pár sešitů A4 ještě mám. Prostě jestli chce někdo ze mě dělat blbce, tak ať to udělá tak, jak to udělal Kateřinický farář když mi chodil za robou, ale ne způsobem který se dá přesypat přes kapesní kalkulačku. Ale potřebuju vědět z čeho ta třetina je... jestli není třeba ze 9/4. Tak už znáte smysl archivace, ale nikomu to neříkejte... wink


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.118 (?), 22.1.2015 20:04

Tak to je husty. To si takhle vedete zaznamy o veskerem zobzi, co si kupujete?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?), 22.1.2015 22:02

Aby nedošlo k matení veřejnosti (jak tomu bývá v reklamních letácích)...co se týče dokumentace od zakoupeného zboží, tak to jde pouze o dokumenty v rámci záruky, návody k použití a katalogy ND,(zpravidla nářadí) je toho složka asi jako dvě krabice od bonboniéry. Ty šanony jsou pouze katalogy, ceníky a podobné technické dokumentace. Když přijedu z nějakýho veletrhu či výstavy tak je občas aktualizuju a doplním, neaktuální vyhodím... nic na tom není. Nějaký ceníky M jsem měl, ale skončily u kamen v dílně při nějaké té aktualizaci... teď by se i hodily, škoda frown

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 144.2 (?), 22.1.2015 22:19

Neznám furt smysl Vaší archivace. Vždyť Vy jste vůči Béďovi velice zaujatý a nic u něj nekupujete, tak k čemu Vám budou ty ceníky? Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika