Příspěvky uživatele - 149.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem, 6.4.2014 Obsahuje fotku
Chystám se letos žací ústrojí na HQ ZTH natřít asfaltem... ale tím netvrdím že to vydrží
I toto je Mountfield, 27.3.2014
A to je to o čem jsem psal... Já píšu o řetázku na Dolmarku a Vy o tom, že řetázek na Husqvarnu u M nekoupím. A to je to, co jsem tu popisoval, že když se ptám odborně vyškoleného prodavače na výkon stroje tak mi tupě přečte ze štítku příkon, protože... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 20.3.2014
Čmárnu sem příhodu z pondělka... měl jsem příležitost navštívit jedno krajské město, na periferii kde jsem se pohyboval má prodejnu největší prodejce zahradní techniky, zval mě letákem ve schránce, akce na všechno, super slevy... tak jo no, koupím... celý příspěvek >
Pila husqvarna 365 sp A xtorq, 17.3.2014
Já bych to řekl asi takovýmto přirovnáním... máte doma starý poctivý spolehlivý osvědčený nářadí... nebo si koupíte nějakou modernu a uvidíte . H 365 mám pár let, ale jako první jsem měl SD 100. Tu Dolmarku mám víc jak dvacet let, ale od nákupu H si... celý příspěvek >
Aversol na rany, 16.3.2014
Zkusil bych třeba Sanatex... zachraňoval jsem nějaký modříny odřený od zvěře improvizovaně, voskem, ofačováním, a letexem. Ale už mám katalogu vybraný uvedený přípravek aby byl doma v pohotovosti.
Jaký štěpkovač mi doporučíte?, 15.3.2014
Urban, Rojek ... video zde ... okopírováno pouze řezné ústrojí, koncepce vlastní.
Jaké kalové čerpadlo?, 26.8.2013
Promiňte mi možná nezdvořilý dotaz, ale co myslíte převýšením a co dopravní výškou? Děkuji za upřesněni.
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 26.8.2013
Pane kolego, nic si z toho nedělejte, spousta lidí není nadšená precizními technickými analýzami, protože jim zpravidla nerozumí, většinou jim stačí že to někde někomu nějak funguje, byť za určitých okolností... ale někomu stačí i nějak :-) Ta... celý příspěvek >
Protipořezové oblečení, 4.8.2013
Zatím jsem v těch zimních (profesional Plzeň) dělal buď v zimě nebo za chládku. Dneska v tropickým létě jsem neměl jinou možnost, váhal jsem, ale vyhrála bezpečnost práce, bylo v nich trošku tepleji, přiměřeně zátěži. Měl jsem s sebou i normální... celý příspěvek >
Protipořezové oblečení, 3.8.2013
Na volnoběh NESMÍ běžet řetěz... toto je součást kontroly před započetim práce. Spoustě lidí ty bezpečnostní předpisy připadají přehnaně přísný. Jenom do nějaké příhody.
Jakou pilu koupit na chalupu a na praci kolem domu?, 3.8.2013
Mám SACHS DOLMAR 100 od roku 1988, a moc si přeju abych za ni nemusel hledat náhradu, protože vím, že by se hledala velice těžko :-)
Husqvarna royal 43s, 28.7.2013
Neznám současný stav trhu, ale asi před třemi lety jsem ještě normálně koupil u Husqvarny... ze strachu, že až se něco vyse... tak nebude... zatim mašina drží a to neseču trávník :-)
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 20.7.2013
Samozrejme ze se sece z prava doleva, pri vraceni si nekdy predkracuju prilis vysokou travu, ale spise metrovy koprivy. Pri docistovani kolem plotu couvam se strunou, ale to je kazdyho vec. Ale pokud jde o doplneni vzdelani, bylo by asi dobre... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 8.7.2013
Mam svoje zasady, a uz je zas dodrzujzu, ale jednou jsem se nechal zmanipulovat kolegou z prace, a koupil jsem si v Lidlu naradi (pokosnik, takze puvodne meridlo), poprve a naposledy. Protoze meridlo, ktere nemeri je mi na ho... nebo na paradu... ale... celý příspěvek >
Vyber postrekovaca, 5.6.2013
K nové hračce mám nějaké drobné výhrady co se týká detailního opracování výlisku nádrže, ale čert to vem, dneska se šetři všude a jsem možná moc přísnej protože dělám ve firmě která buduje pozici na trhu postavenou na designu a detailu. Ale z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika