Příspěvky uživatele - 161.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přísavník vs. borovice, 25.9.2007
dobrý den, mám na zahradě přísavník, který z části šplhá po vzrostlé borovici. Teď jsem zjistila, ž je už skoro u vrcholu. Je možné, aby borovici nějak oškodil nebo ho tak můžu nechat? Moc si nedovedu představit, jak bych ho zastřihávala a... celý příspěvek >
Ořech má černé listy, 14.5.2007
Nám taky zčernaly a uschly listy na ořešáku, ale nezdá se mi, že by byly takové mrazy letos, aby omrzly...
ovocnářská školka - Brno a okolí, 4.4.2007
děkuju za rady, jsem přesně ten typ, co tomu vůbec nerozumí a koupil by asi všechno :) ostatně už jsem aspoň našla pár informací o podnožích, takže zhruba vím, jaký typ si vybrat. I tak potřebuju ochotného prodejce, který mi případné stromky třeba i... celý příspěvek >
rosa hirtula, 4.4.2007
http://www.nedabei.net/rosa_mundi/archives/2006/09/rosa_hirtula.php jana
jaká je nejvhodnější popínavka na plot z pletiva, 3.4.2007
psi vino, rdesno...ale občas bude potřeba zastřihnout u souseda. jana
plané růže - mšice?, 29.3.2007
zajímalo by mě,jestli na plané růže, třeba šípkovou, jdou také mšice? děkuji
plané růže - kde je koupit?, 26.3.2007
dobrý den, v Zahradnictví Školky Montano mají velký výběr i růži, mě zaujala multiflora, tu tam mají. Bohužel pro mě jsou z jiného konce republiky :) Jana
Frézie, 20.3.2007
taky mi nikdy nevykvetly :/ JAna
pokosene meciky - pokvetou?, 20.3.2007
hi hi, ale já je tenkrát měla na záhoně....asi nebyl dostatečně vyznačený.... Jana
ovocnářská školka - Brno a okolí, 16.3.2007
myslím že jste to trefil :) my jsme totiž ani nestihli vykácet staré stromy...tak to opravdu necháme na podzim nebo na příští jaro. O sklizeň mi ani moc nejde, stačí pár kousků na chuť, spíš potřebuju něco, co přežije i mé neodborné zásahy :))
ovocnářská školka - Brno a okolí, 15.3.2007
děkuju za tipy, asi tu výsadbu přeci jen necháme na podzim. Chtěla bych stromy většího vzrůstu (myslím že čtvrtkmen?) a nakonec jsme se rozhodli pro malý mix. Jabloně, hrušně, mirabelky, švestky, plus k tomu bych chtěla jeřabinu a moruši. Takže... celý příspěvek >
Moruše, 14.3.2007
www.drozdin.cz je to u olomouce Jana
ovocnářská školka - Brno a okolí, 5.3.2007
Dobrý den, poradíte mi prosím, kde je v Brně a okolí nějaká osvědčená školka? Aby tym byl i ochotný personál, chtěla bych koupit pár jabloní, ale nemám zkušenosti a potřebuji poradit s výběrem druhu. Děkuji Jana.
Rozlehlá zahrada na skále, 1.3.2007
a můžete mi tedy doporučit keř, který dorůstá do metrů a vyhovuje mu vápenitá půda? děkuji Jana 
živý plot okolo zeleninové zahrádky, 28.2.2007
proti psovi bych nevysazovala nic ke konzumaci, pokud je to pán pes, tak vám plůtek nejspíš bude občůrávat... Jana
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika