Příspěvky uživatele - 161.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A je to tady: Světlušky 2015, 16.7.2015
Larvy světlušek se živí slimáky a hlemýždi-takže světušky je třeba hledat tam kde se slimákům dobře daří a kde jim není sucho. Nesouvisí to s krajem ale s typem lokality: vlhká údolí, blízko potoka, zarostlá místa...  :-)   
Motorová pila s elektrickým startérem, 8.7.2015
Když jdu pěšky a jsmme několik dní, týdnů nebo měsíců na pěší tůře, ta opravdu papírová mapa vítězí. Tím spíš, že oblasti jako jsou rumunské hory, Rusko, Sibiř, Švédsko, Ukrajina se snáze seženou v papírové podobě než v elektronické.... celý příspěvek >
Motorová pila s elektrickým startérem, 8.7.2015
Signál GPS zas tak všude není -resp. při špatném počasí nemusí být dost silný, pokud nemáte zrovna vojenskou výbavu s prutovou anténou. Nehledě na to, že ne každý se večer vrací domů k zásuvce aby mohl dobíjet baterky, případně sebou nechce tahat... celý příspěvek >
Motorová pila s elektrickým startérem, 7.7.2015
Stando, s takovou filozofíí dodnes stahuju okénka u auta kličkou, ochlazuji se jen proudem vzduchu z větrání a trasu hledám v papírové mapě a ne v navigaci.
Motorová pila s elektrickým startérem, 23.6.2015
To jsem si také léta říkal, když se začali prodávat kompaktní foťáky a místo natahovací páčky tam byl motůrek. Žral baterie-ten pohyb palcem při natahování bych býval rád obětoval. Ale holt vývoj jde dál... Zkuste se na to kouknout z druhé... celý příspěvek >
Nemaže, ale olej teče proudem, 31.3.2015
čekal bych tam pryžovou přírubu -límec dosedající na lištu. POdobně jako to býví u jiných typů
Hlohyně, 21.7.2011
Je nutno k hlohyním dávat nějakou podpěru, treláž? Máme druhou sezonu zasazen živý plot v délce cca 15 metrů, současná výška asi 60-80cm, rádi bychom hlohyněmi zakryli nevzhledný starý sousedův plot cca 160 cm vysoký.
Odrůda Attika, 22.2.2011
Attiku mám len tretí rok, takže hrozno som ešte nemal. Minulý rok s bežnou ochranou obstála dobre.Drevo kmienku je pekne vyzreté bez výraznejšieho poškodenia chorobami. Kupoval som ju podobne ako viacerí ako rezistent, čo ale nie je.
Pýchavka - vatovec, 12.6.2010
dusík, ne draslík
Gročanka, Festivalnyj, Arkadia, 12.4.2010
Festivalného som pred dvomi rokmi zasadil desať koreňov na podnoži K5BB, sadenice som kúpil u Krausových. Ani druhý rok napriek tomu, že som sadenice extra polieval som nedopestoval kmienok.Tiež som očakával silný rast a dobrú úrodu, ale zatiaľ... celý příspěvek >
Šáchor - suché konce listů, 25.11.2008
Nevím co dělám špatně... koupil jsem krásný zelený šáchor... udržoval jsem v podmisce stále vodu (dešťovou)..nikdy nevyschla a stejně mi začal časem žloutnout a pak prosychat... teď je celý zeleno-žluto-hnědý a vyloženě živoří. Nevím proč. Zkoušel... celý příspěvek >
starý kompost, 7.11.2008
Děkuji za odpověď, jen jsem měl starost, jestli se nejedná o nějakou plíseň, která by i zbytek kompostu při promíchání znehodnotila.
starý kompost, 7.11.2008
Dávám do pořádku zahradu a při překopávání kompostu, který byl podle mého odhadu založen tak před 20 lety, jsem narazil na šedou vrstvu hlíny, cca 3 cm silnou. Nejdříve jsem si myslel, že jde o nějaký nezetlelý popel, ale bude to asi nějaká plíseň.... celý příspěvek >
Postřiky a počasí, 22.7.2008
Dobrý deň, trocha može pomôcť - přípravek Agrovital.
Vysadba tulipanov - do keramických nádob, 26.9.2007
já květináče obaluju bublinkovou folii na zimu
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika