Příspěvky uživatele - 220.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je možné přesadit vzrostlý keř rybízu?, 28.10.2015
Omlouvám se za oživení stařičkého tématu. Prosím, pane Vysloužile, taky mě zajímá ten Váš způsob řezu, moc jsem to nepochopil. Jen je mi jasné, že je řežete dost :D A kdy je vlastně vhodné řezat? Od sklizně, do zámrzu? Nebo i přes zimu? A co... celý příspěvek >
Poznáte strom?, 28.6.2015
Já teda ty bílé flíčky taky identifikuji jako lišejníky.
Rada co nasadit do svahu, 28.6.2015
No když se podíváte na nějaké fotky na internetu, tak třeba zjistíte, jak daleko od sebe mají být. A ještě pokud to podrůstá z kořenů...
Zahradny rebrik, 28.6.2015
Mám podobný názor, klasický hliníkový žebřík je sice výškově nastavitelný, ale je problém ho postavit tak, aby se nekymácel, a pod stromy ho často dostávám s obtížemi. To klasický dřevěný dvoják, se širokou základnou, ten má mnohem lepší stabilitu.... celý příspěvek >
Rubista, 27.6.2015
Výtečně, takže jsme si jisti, že to není ani jedna :D i to zbarvení, pokud nemá žádné líčko, neodpovídá. A jak jsou na tom kvalitativně a chuťově?
Šarka švestek, 27.6.2015
S.P.,Ch.: Reklamovat rostlinu? To jsem ještě nezkoušel, a ani nebudu. Vždycky se to dá svést na vinu zákazníka. Teda při koupi té broskve jsem ji reklamoval hned jak jsem vyšel z krámu, a za 10 minut znovu, protože jsem si odnesl ještě horší stromek.... celý příspěvek >
Popadaná jablíčka, 27.6.2015
Většinou protrhávám tak, že stopka zůstane, jen plod odpadne. Nůžky bych musel mít nějaké zaoblené, protože vždycky píchnu i do nějakého plodu který chci nechat. Tak to raději trhám. A nechávám často víc plodů, když jsou pěkně vyvinuté. Jednak... celý příspěvek >
Rubinola, 27.6.2015
Zahoužvil jsem jenom letorosty, které plody neměly. Dva plody jsou umístěné ve spodní části terminálu. Jeden je na bočním obrostu kosterní větve. Ten obrost jsem taky nezakracoval, ale prodlužující letorost kosterní větve jsem teda zahoužvil, protože... celý příspěvek >
Jak zkrotit meruňku, 27.6.2015
Děkuji za vysvětlení. Druhá míza, to je někdy teď, když se probouzejí očka na větvích, které ztratily růstový vrcholek, že? Takže na tu úrodu mám zaštípnout až po probuzení oček, nebo i před? Ikdyž ony už se asi všechny probouzejí.
Špatně zaštípnuté rajčata, 22.6.2015
Na záhonku už nám nezbylo místo, tak jsem dal jedno rajče dál do zahrady, kde už jsou stromy. Má tam slunečno zhruba tak od 8mi ráno možná do 5ti odpoledne. Přes den sem tam nějaká drobnější větvička ještě může dělat slabý stín. A můj dotaz zní,... celý příspěvek >
Rubista, 22.6.2015
Podle fotogravií zde to určitě Tsunami není. No a ta informace o zrání - kdo ví, co Vy jste to vlastně vypěstoval :D takže těžko soudit pravdivost tvrzení o Auroře. Vzhledem k tomuto by se nejednalo ani o Auroru. Avšak to zbarvení vypadá podobně jako... celý příspěvek >
Šarka švestek, 22.6.2015
To možná máte pravdu, nicméně když si donesu nemoci, které jsem ještě nikdy neviděl, tak to asi nebude zrovna to pravé. Například ta broskev, sem tam jí rozpraská kůra a škaredě se rozštěpí, když je to větší tak se objeví i klejotok. Na letorostech... celý příspěvek >
Rubista, 21.6.2015
Pane Petře, to je mi záhada, kde jste tuhle webovku vykopal? :D Myslel jsem, že po zrušení databáze na šumperáčku je jenom jedna pokračovatelská, a to tahle. Navíc je aktualizovaná, ta na odkazu od vás není aktuální. ale teda Rubista tam stejně... celý příspěvek >
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 21.6.2015
No, tak možná zas tolik šťastný nebude, když je nucený vysazovat jen dvě, tržně atraktivní odrůdy. Ale toho prostoru, jéé :)
Rozdíl mezi Ringlí a Blumou, 21.6.2015
K tomuto se přidávám, na Hané se toto přiřazení taky používá. Přesně, jak píšete. Cosi takového mají sousedi, ale plodí to málo, neroste skoro vůbec, má to tak 3m na výšku. Ale plody jsou výborné chuti, barvy temně červeno modré.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika