Příspěvky uživatele - 220.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak rozmnožit sedmikrásku v trávníku, 1.5.2015
Tak pokud zrovna nekvetou, dají se určitě vyrýt. Transplantaci snáší docela dobře. Taky můžete ty svoje nechat jim dozrát semena, to je snad ta nejsnazší varianta. Nepamatuji si však, že bych viděl nějaké semenáče sedmikrásek, většinou to asi hned... celý příspěvek >
Opravný řez renklódy, 1.5.2015
No, už jsem si letos říkal, že bych ty moc trčaté větve mohl omydlit, ale ještě mi ho bylo líto. Tak snad příští rok. Česáček, s tím nejsem kamarád, ale letos ho asi použiju. Loni tak do 5 plodů muselo opadat, nedosáhl jsem. Tvar koruny tak nějak... celý příspěvek >
Zmlazení meruňky?, 1.5.2015
Když vyrazí ty zástupy vlků, kdy je fajn začít je štípat?
Zmlazení meruňky?, 1.5.2015
snad to tak nedopadne po provedení rádobypseudoodborného zásahu (rozumějme interakcí mé ruky s mou pilou)
Tvarování třešně, 1.5.2015
ták jsem ty ústřižky našel, a: vyšší odbočující výhon měl 83 cm, teď má 49 cm nižší odbočující výhon měl 82 cm, teď 56 cm terminál byl sestřižen asi o 4 cm, teď převyšuje kosterní větve o 60cm a váhám, co dál prohlížel... celý příspěvek >
Zmlazení meruňky?, 1.5.2015
To zas neplašte! Úplně suchých jsem si snad ani nevšiml. Jenom proschlý obrost, slabé přírůstky, někde poškození větví 2.ř. a klejotok. Vypadá, co si pamatuju, vcelku dobře, jenom je na slabší podnoži a žádná agrotechnika. Je mezi domkem a zpevněnou... celý příspěvek >
Ponechať či vykopať?, 1.5.2015
Dejte jim ještě šanci. A hnojení.
Pozna prosim nekdo tento strom?, 1.5.2015
taky hlasuju pro habr
Semenáč?, 1.5.2015
No to je krása :D budete ji "vychovávat", nebo pozorovat, jak vypadá přirozený vývoj? Já bych tedy zvolil B)
Řez broskvoně po výsadbě, 1.5.2015
Jak to vypadá nyní? Vyrašilo něco?
Tvarování třešně, 30.4.2015
Díky za reakci. Chvíli mi trvalo, než jsem pochopil, o čem hovoříte. A došlo mi že jsem zapomněl zmínit jednu důležitou skutečnost - ty kosterní větve už byly tak o 1/2 zkráceny, asi před týdem. A ten terminál jenom o pár centimetrů. Představoval... celý příspěvek >
Řez staršího stromu, 30.4.2015
zrovna ty dlouhé pruty tam nechte, budou na nich nejlepší plody! na starém dřevě už bude ovoce jedině horší, ikdyž ho bude možná víc - ty mladé větve to však taky doženou s tím obrostem... já jsem si takhle "zmladil" švestku, že jsem ty mladé pruty... celý příspěvek >
Zmlazení meruňky?, 30.4.2015
Ještě bych se dozeptal, kdy je vhodné provést takový řez? Letos ještě, nebo počkat až na přístí rok?
Moruše převislá, 30.4.2015
Nevíte prosím někdo, kdy se probudí keř moruše? Slyšel jsem, že to může trvat pěkně dlouho. Na podzim je zasazený, a pořád nevím, jestli se ujal.
Dřín (Cornus mas), dřínky a vše okolo, 30.4.2015
Vlastně nejlepší plody jsou ty, které spatnou po zatřepání keřem, takže je dobré setřepávat třeba na plátno. Utržené jsou často kyselé, a ty co spadnou i bez třepání jsou už jak marmeláda, přesto je to dobrota. Rozhodně ale doporučuji si ho pořídit,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika