Příspěvky uživatele - 163.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
můžete mi poradit jak a kdy zastřihávat?, 13.3.2008
rady loskutaka http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=17.02.2008&238m=p&238p=LOSKUTAK&238v=129662
můžete mi poradit jak a kdy zastřihávat?, 13.3.2008
Přestože mám několik návodů, jak pěstovat révu, čerpám z knížky p.Josefa Vaňka, která byla vydána v roce 1938! Zde uvádí, že první rok se nechá růst jen nejsilnější výhon, který přivážeme kolmo na hlavní lať. Na podzim (v listopadu) výhon zkrátíme na... celý příspěvek >
Vhodná jabloň, 11.3.2008
Mám stejné podmínky pro výsadbu - můžete někdo poradit, kde se dají Rubinola nebo Rubín  na A2 sehnat? Královéhradecký nebo Pardubický kraj.
špinavá okna ve skleníku, 6.3.2008
Jen poznámka - mám studený skleník (nevytápěný).
špinavá okna ve skleníku, 6.3.2008
Mám stejný problém. Taky jsem už umyla okna ve skleníku. Použila jsem houbičku na nádobí a vodu s octem. Skla jsou čistá. Nechávám aspoň ve dne otevřená okna a dveře ve skleníku, aby šla vlhkost ven. 
Skleník - čím natřít skla, 5.2.2008
Poraďte, čím natřít  boční část skel u skleníku, aby dále sklo vypadalo jako sklo, jenom bylo neprůhledné  (jako jsou skla, která se dávají do dveří - například kůra...).  Zda zevnitř nebo zvenku. Důvod: byla jsem na návštěvě u souseda... celý příspěvek >
zelený povlak na stromech, 25.12.2007
Na zelený povlak nepoužívám žádnou chemii, tedy ani modrou nebo zelenou skalici, ale místo zimního postřiku postříkám kmeny i korunu stromků po opadu listů, nestihnu-li na podzim tak na jaře před rašením pupenů, obyčejným vápenným mlékem. Rozmíchám... celý příspěvek >
Jak zlikvidovat plevel v trávníku?, 14.10.2007
Zkuste vyrýpnout trávu, není pod ní žádný živočich, jen suchá zem, kterou musíte zalévat a udržovat. Zkuste vyrýpnout chudobku, v jejích kořenech většinou najdete vlhkou zem i žížalu. Pokud se jetel plazivý (květy bílé) vyskytne při cestičkách,... celý příspěvek >
Bílé mušky na růžích, 9.10.2007
Ostříhat všechny odkvetlé stonky, vyhrabat spadané listí pod růžemi - pomůže to.
Hnojení na podzim, 25.9.2007
Poraďte, čím na podzim pohnojit celou zahradu (jabloně, jeřáby, rybízy, réva, borůvky, růže, trávník...). Existuje nějaké jedno hnojivo na všechny rostliny, nebo lépe hnojit každou rostlinu speciálním hnojivem?
Přísavník pětiprstý (psí víno) - stříhání, 23.9.2007
Přísavník pětilistý (psí víno). Daří se mu na slunci i ve stínu. Lze sestřihávat dle potřeby.
Mšice na růžích, 9.9.2007
Nevím nač ta ironie. Pisatelka nepíše nic o tom, že by ničila mšice ze žebříku, tudíž předpokládám, že nejde o popínavé růže. Nevím, jak Vy, ale já na popínavkách nikdy mšice nemám.
Hnojeni?, 5.9.2007
Na podzim už růže nehnojte, vyrazily by nové výhony, které by nestačily do zimy dozrát. Teď v září můžete použít pouze  draselné hnojivo, aby rostlina zesílila a byla odolná přečkat zimu. Další hnojení nechte až na další rok (duben, květen,... celý příspěvek >
Mšice na růžích, 5.9.2007
Nepoužívám žádné chemické přípravky. Pokud se na růžích vyskytnou mšice (jsou hlavně na nových výhonech), ničím je ručně a s úspěchem, nebo je oklepu. Již několik let vysazuji těsně k růžím - Plectrantus – moud (molice). Tuto rostlinu se... celý příspěvek >
prosím o radu pro začínajícího růžistu, 5.9.2007
Potřetí – doplňuji, že to bylo hnojení na konci června.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika