Příspěvky uživatele - 163.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsev kedlubny, 15.2.2012
Chci vysazovat ven a to tak v květnu. U nás je dlouho zima. Jsem úplný začátečník, takže jsem se výsevem řídila podle sáčku. Děkuji za názory, tipy a rady. Dnes jsem vysela papriky a pár rajčat, snad jsem taky neudělala chybu.
Výsev kedlubny, 14.2.2012 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto.
Výsev kedlubny, 14.2.2012 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, letos poprvé zkouším vypěstovat si vlastní sazenice. Minulý týden jsem zasela celer a kedlubny. Ty vzešli celkem rychle, ale připadají mi takové slabé a vyčouhlé. Nevíte, kde jsem udělala chybu. Chci vysadit ještě jednu várku, tak... celý příspěvek >
Lepové pásy, 21.2.2010
Vyrábíte si někdo žluté a bílé lepové pásy/desky proti vrtuli třešňové nebo pilatce na švestkách sami doma pomocí nevysýchavého lepu Chemstop - Ekofix? Poradte mi jak a z čeho je vyrábíte. Dá se Chemstop nějak naředit, aby ho bylo... celý příspěvek >
Mrkev plná červíků, 1.1.2010
Takže vážení, nesnažte se namluvit zahrádkářům a zemědělcům, že se pochmurnatka mrkvová lekne nějakých hrůbků a bude po červivosti mrkve. Hrůbek v tomto problému na malé ploše zahrádkáře nic neřeší. Všichni víme, že pochmurnatka má dvě... celý příspěvek >
Rozpor - hořká pihovitost vs. Wuxal kalcium, 26.7.2008
A když koupím samotný chloridn vápenatý, jakou koncenrací stříkat jabloně?
třapatka - rudbekie - echinacea, 22.6.2008
Tato rostlina se dá sehnat za 30 až 40 Kč v zahradnictví !!!  Za 100 Kč je drahá!
dluzicha - heuchera palace purple, 22.6.2008
Mám již několik let krásnou dlužichu s tmavě červenými listy, má málo kořenů, koření velmi mělce, proto vyžaduje vláhu. Ale i když je sucho, nebo po zimě vypadá špatně, vždycky se vzpamatuje.
Do kdy sázet trvalky - i v létě?, 22.6.2008
již mám odkvetlé tulipány a narcisy ostříhány, neponechávejte nevzhledné listy na rostlinách
Prosím o radu, 26.5.2008
tu čechravu přemístěte do stínu, musíte ji zalévat - na slunci se jí nedaří
Trvalka do stínu, 24.5.2008
Ve stínu na severní straně mám květiny: čemeřice- helleborus (podle druhu kvetou od ledna až doteď), plicník -Pulmonaria officinalis (10-30 cm, kvete na jaře, barva červená – po opylení modrá), hosta-bohyška, astilbe- čechrava, rozchodník (je... celý příspěvek >
Sazenice ostrožky - padlí, 15.4.2008
Padlí (stromy, keře, trvalky, ovoce, pokojové rostliny…). Příznaky – bílé práškovité povlaky na listech. Houba je většinou na vrchní straně listů. Různé druhy hub se vyskytují na rostlinách, které se pěstují na suché půdě. Spory houby... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 24.3.2008
Pokud by šlo o řasy, co to značí? Odrůdy jabloní u sousedů neznáme my a asi ani oni a navíc mají zelené vše - dřevěné kůly u angreštů i angrešty, dřevěný plot atd.
Natírání kmenu vápnem, 20.3.2008
Myslím tím, že jsou zelené od mechu.
Natírání kmenu vápnem, 20.3.2008
Protože byla mírná zima a z obavy před předčasným rašením a pukáním stromů jsem letos poprvé nabílila stromy.  Ze všech stran u sousedů mají všechny ovocné dřeviny celé zelené, u nás nikoliv.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika