Příspěvky uživatele - 163.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
prosím o radu pro začínajícího růžistu, 5.9.2007
Trochu zkušeností s pěstováním na přímé jižní straně. Nesázet růže těsně u jížních zdí – trpí velmi suchem a chorobami. Jestliže však je jižní zeď zakryta například vinnou révou, tak se před takovouto zelenou kulisou růžím daří. Nezapomeňte však růže... celý příspěvek >
jaká je nejvhodnější popínavka na plot z pletiva, 26.8.2007
Přísavník je skutečně neproniknutelný. Pokud nechcete opravdu souseda vidět je to jednička. Musíte však opravdu hlídat, aby nedělal ozdobu i u souseda. Na některých místech přivázat k plotu a neposlušné šlahouny vtáhnout zpět na svou stranu a nebo... celý příspěvek >
Dotaz nástroje k rytí, 14.8.2007
Jsem po úrazu nohy a nebudu mít možnost používat k rytí ruční rýč. Mám sice malou zahradu, ale velmi rád na ní pracuji. Čeká mně přesazení vzrostlejších rostlin na jiné stanoviště, sázení nových... Poradí někdo, zda existuje nějaké nářadí, které tuto... celý příspěvek >
Předzahrádka z růží, 14.8.2007
Osazení předzahrádky záleží také na její velikosti a umístění. K červeným růžím se velmi hodí levandule se svými modrými květy. Mohu doporučit. Kdyby všechny květiny byly laděné jen do jedné červené barvy, nevynikly by. Bylo by to fádní. Mám velmi... celý příspěvek >
plaménky nekvetou, 14.3.2007
Mám půjčen  z Městské knihovny  časopis  Naše krásná zahrada "Speciál"  č.4/2004. Na straně 51 je psáno o plaménku, že dobu kvetení určuje způsob řezu. 1.Doba kvetení na jaře  - podle potřeby jen prosvětlete, když... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika