Příspěvky uživatele - 231.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešně - jak chránit před špačky?, 22.5.2015
no můj soused si něco podobného udělal už za komančů, po cca dvaceti secundách to vydalo pukavej zvuk, fungovalo to
Rozdeleni zahrady plotem a pes, 29.4.2015
jde o to jak moc to chcete mít hezké, já jsem na předělení zahrady použil pletivo, co používají lesníci na oplocenky, tuším že se tomu říká ovčí uzlíkaté pletivo, dobře napnul a nevypadá to zle, největší výhoda byla, že jsem ho od lesáků jak už to... celý příspěvek >
Výměna kohoutu u plastové nádrže, 20.4.2015
už jsem jeden měnil, klapka praskla, tak nebylo co více zničit, tak jsem tu objímku povolil a kohout sundal, byl tam stejný závit jako na čelní záslepce, sehnal jsem redukci z bazénového plastu a pak dotvořil podle mé potřeby, ale mám 4 nádrže a... celý příspěvek >
Kde koupit pilu Dolmar za dobrou cenu?, 15.4.2015
já nakupuji dražší věci tak, že na poptávkové portálu zadám co potřebuji a pak už jen vybírám, ne vždy se podaří ale třeba na zahradním traktůrku jsem ušetřil 15 tis,  dneska lze skoro na každý internetový obchod najít recenze, věnujte tomu půl... celý příspěvek >
Rozmer/profil nosnych hranolu pod zahradni domek, 10.4.2015 Obsahuje fotku
pro ilustraci co uneze zemní vrut kůlnička 16x3 m střecha 5m pergola kam se vleze avie
Rozmer/profil nosnych hranolu pod zahradni domek, 9.4.2015
ono stačí se naučit číst zadání je zde jasně napsáno po 80cm, hranol 90x90 také stačí spíš jde o dostatečnou délku vrutů, doporučuji 66/865/91 možná by stačily 730, stavbu dobře zavětrovat vše bude OK mám kůlny 6x3m vruty po 2 metrech hranoly... celý příspěvek >
Propjení IBC material, 24.3.2015
něco zde
Zahradní traktor, 19.2.2015
mam HQ LT 151 s tlakovým mazáním motoru, seče i nazpátečku, a za 8 let po každém prvním sekání vyměním akorát olej a líznu kudly koupil jsem ho takhle po vánocích, když se prodejci dloubaly v nose za 50 tis udělal jsem si závěs ze starého tažného... celý příspěvek >
Nakládání masa - problém, 2.2.2015
jelikož jsem lajdák, tak jsem před vánocemi jaksi prošvihl čas vhodný k naložení masa aby bylo co o svátcích žvýkat a tak jsem si vzpomněl že jsem si asi před dvěma roky uložil návod zde z fóra na uzené maso bez nakládání, první pokus se zdařil a tak... celý příspěvek >
Smrk chřadne, 14.10.2014
sice nedovedu na dálku posoudit, ale smrk každý rok obměnuje cca 1/3 jehliček, takže se může zdát že chřadne ale na jaře bude třeba zase v kondici jinak musí posoudit znalec mě ted stejným zpusobem chřadnou menší borovičky co mám v rajonu,... celý příspěvek >
Černání vrby jívy (kočičky), 26.8.2014
mám jich několik i převislé a všechny částečně černaj, i po zastřižení několik cm u velké i celé tenké výhonky
Problém s křovinořezem, 15.8.2014
zkuste vyndat vzduchový filtr a odskoušejte, někdy bývá zanesená i splodinová cesta
Venkovní pec Morsø, 13.6.2014
nenechte se rozhodit, udělal jste si to sám, fungujeto, a to je důležité, moc se mi líbí odkládací deska s nýty, velmi dobrý nápad Jirka
Vapka netlakuje, 4.12.2013
měl jsem podobný problém a závada byla v pistoli, při rozborce jsem zjistil, že po delším nepoužívání se v trysce usadilo železo na nějaké nečistotě, přicpalo se to, když se snížil tlak tak nečistota pulsovala, po zapnutí chvíly jela pak zas ne... celý příspěvek >
Ako vyhrievat budu pre macku/psa, 13.9.2013
dají se koupit topné kabely i s regulací, nebo jenom s čidlem kdy sepnou podle okolní teploty, sám mám udělané pro psy nerezové misky na vodu s topným kabelem aby jim nezamrzala voda
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika