Příspěvky uživatele - 231.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moutfield, 23.7.2015
jenomže pak si můžete vytočit úžasnou slevu ne??? někde na to brát musí když jim xxxx% marže nestačí
Mountfield - jak se dovolat telefonem jinam než na CC, 15.7.2015
tak to jsem netušil, že až takhle to maj vymakaný, ai ví proč, schválně vyzkouším okolní prodejny v zpč kraji
Mountfield - jak se dovolat telefonem jinam než na CC, 14.7.2015
at kliknu na jakoukoliv prodejnu na stránkách MF, všude je telefon na prodejnu a servisní středisko, v čem je problém?
Křovinořez se po zahřátí dusí, 14.7.2015
na zkoušku vyndejte vzduchový filtr a zkuste bez něj
Široká vodorovné plotovky - dřevo nebo plast?, 9.7.2015
vodorovné rýgle i když natřené luxolem a několikrát jsou po pár letech vyhnilé na sračku, tot vlastní zkušenost, možná ten modřín na tom bude lépe 
Široká vodorovné plotovky - dřevo nebo plast?, 9.7.2015
dřevo je dřevo ale jak je vodorovně tak neskutečně hnije, ještě bych kouknul ve vyhledávači na terasová prkna, dělaj se i šíře 25cm, jak plast tak modřín a i ten plast nevypadá špatně
Nový vrt - malá vydatnost, 8.7.2015
pažení se vytáhne jeřábem
Nový vrt - malá vydatnost, 7.7.2015
může to tak být, ale nemusí, většinou se vydatnost opravdu zvyšuje,  největší chyba je ho vyčerpat do mrtě
Krovinorez HSQ 535 rx - problem, 1.7.2015
vyndejte molitanový vzduchový filtr a nastartujte bez něj
Jak udržet kamínky na svahu, 30.6.2015
přesně tak, rozbít jednolitou plochu asi bych použil plastové zatravnováky, nebo plastové obrubníky proti prorůstání plevele, na mulč používám položenou kulatinu- palisády různě dlouhé, různě položené. mezi to větší kámen ap.
Identifikace cerpadla Sigma, 25.6.2015
nepouštějte ho na dno, ale klesejte postupně s hladinou, na   poslední hustou cca 1/3 ředte vodou a ono to půjde
Životnost UV lampy, 23.6.2015
tipnul bych to na kondík v předřadníku, už jsem měnil na třech lampách
Podivné chování krtků, 16.6.2015
nastal totiž čas kdy rodiče vyženou mladé z hnízda a ti se potulují po okolí, proto lezou po zemi a hledají kam se vrtnout,  můj pes je chytá po zahradě 
Cistenie pieskovcoveho obkladu, 9.6.2015
jelikož pískovec má savej povrch, cosi nasál do hloubky a možná si s tím neporadí ani chemie po umytí a vyschnutí bych doporučil povrch ošetřit hydrofobní impregnací nebo podle peněz nějakou nanoimpregnací a byl by klid
Jak udělat zahradní zídku, 8.6.2015
to je těžké, kdybych měl kámen po ruce, volil bych zděnou, ale nemám tak jsem udělal ze štípaného csbetonu, pokud bych na ni chtěl sedět, dal bych na vrch místo předražených zakončovacích prvků dřevo
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika