Příspěvky uživatele - 231.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahr. chatka a parozábrana, 14.1.2010
no pokud bude složení palubky polyšus a zase palubky tak bych určitě nějakou folii použil ne třeba drahou parozábranu ale určitě něco ano, dřevo se seschne, vše se nepovede jak má a folie zabrání proudění vzduchu skrz nazkrz, slepit nejlevněší... celý příspěvek >
Dřevěné nášlapy, 12.1.2010
hm já jsem viděl akorát špalíkovou dlažbu v průjezdu jednoho domu, bylo to tvrdé dřevo, krychle o straně 10cm a bylo to luxusní, položeno jen do písku jako zámkovka asi to bude chtít vyzkoušet, myslím si že síla tak cca 20 cm, aby když člověk šlápne... celý příspěvek >
Levnější traktůrek nebo dražší sekačka, 7.1.2010
na spolehlivost HQ si nemohu stěžovat a myslím si že cena 60 tis. Kč je dost, oproti hobymarketovým traktorům, ještě jsem na něm nic neopravoval, jen měním olej a filtr a jednou za sezonu líznu kudly, mám taktéž pilu a křovinořez a OK, narozdíl od... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika