Příspěvky uživatele - 90.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to houbová skvrnitost listů rajčat?, 2.6.2015 Obsahuje fotku
Ještě detail
Je to houbová skvrnitost listů rajčat?, 2.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, moje rajčata ještě nemám vysazená, jsou v pařníku. V poslední době ale jaksi fialoví a dnes jsem tam našla tyhle skvrny na listech, někde jsem vyčetla, že je to houbová skvrnitost, která není nějak nebezpečná. Je jasné, že v těch kelímkách... celý příspěvek >
Čistec bahenní - lze se ho zbavit?, 18.5.2015
Dostal se nám na pozemek tento plevel s navážkou z pole. V zelenině to furt pleju a pleju. Dá se toho mechanicky zbavit, nebo jsem bez šance? Děkuji za rady.
Pozdní rašení moruše, 15.5.2015
Naše moruše první rok udělala to samé - vysazená na podzim na jaře strašně dlouho nerašila, všechno už bylo dávno zelené, když obrostla. Letos (druhý rok) se už probudila mnohem dřív a dokonce nasadila i pár plodů. Tak ji nechte, myslím, že i ta Vaše... celý příspěvek >
Vykousané pupeny u slivoně, 1.5.2015
Ach jo, no co už. Naštěstí jim chutnají jen švastky. Děkuji.
Vykousané pupeny u slivoně, 1.5.2015
Ano, určitě napravíme. Jen - o jakou milou návštěvu se jedná? Děkuji.
Vykousané pupeny u slivoně, 1.5.2015
Nemáme...
Vykousané pupeny u slivoně, 1.5.2015 Obsahuje fotku
Ještě horní patro stromku
Vykousané pupeny u slivoně, 1.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, dneska jsem zjistila, že mi něco okousalo pupeny švestek. Vypadá to, že normálně obrostou, ale docela ráda bych věděla, kdo jim to provedl, jedna má ožrané celé horní patro. .  Na jiných ovocných stromech jsem nic takového... celý příspěvek >
Předpěstování rajčat a paprik - nedělám chybu?, 12.3.2015
Dobrý den, děkuji za reakce. V garáži jsem je podložila tak, aby kelímky byly zároveň se sklem, zapustila rajčata po děložní listy a nechala ještě v kelímkách trochu místa na dosypání substrátu. Jsou na jz okně, po celé délce okna mají "za zády"... celý příspěvek >
Předpěstování rajčat a paprik - nedělám chybu?, 11.3.2015
Dobrý den, pěkně prosím o radu. Dnes jsem přepikýrovala vytáhlá rajčata, měly děložní lístky a začínaly růst první pravé. Zasadila jsem je po děložní lístky a z 23°C v bytě jsem je šoupla do garáže na okno, kde je 16°C. Za ně jsem dala plotnu... celý příspěvek >
Klematis (clematis) Dufek, 25.2.2015
Chtěla bych také objednat, nějaké další zkušenosti? Jak vám rostliny rostou? Děkuji.
Zahradnictví Áronie, 12.2.2015
Dobrý den, máte někdo zkušenost? Musela bych objednat přes internet. Děkuji.
Hortenzie latnatá ´Vanille Fraise´, 9.2.2015
Dobrý den, pěstujete -li někdo tuto rostlinu a máte.li reálné fotky, prosím o přidání. Ráda bych ji pořídila do polostínu a spíš zásadité půdy. Bude se jí tam dařit? Děkuji.
Philova a Philovita- chytly vám plíseň?, 28.1.2015
Dobrý den, ráda bych se zeptala na Philovu a Philovitu, chytly vám loni plíseň? Popř. dá se běžně sehnat ještě lepší odrůda rajčete odolná proti plísni? Já měla loni jen Philovitu - ta plíseň nakonec dostala, ale oproti San Marzanu a Orfee... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika