Příspěvky uživatele - 90.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc paprik?, 5.8.2015
Máte to ozkoušené prosím? Zabírá to? A jaký poměr zvolit případně? Mám svilušku na okurkách.
Sviluška na okurkách - babská rada?, 5.8.2015
Super, tou účinnou látkou jste mě potěšil. Děkuji.
Sviluška na okurkách - babská rada?, 5.8.2015
Děkuji Vám, tak to je dobré. Nikde jsem tuhle informaci nemohla najít. Dnes večer to stříknu a vezmu v pařníku asi i papriky.
Sviluška na okurkách - babská rada?, 4.8.2015
Děkuji za radu. Asi je teda stříknu, ještě by mohly klidně měsíc plodit. Hlavně hadovky, ty jsou na tom hůř. Já ty postřiky fakt nemám ráda, ale tak dětem okurky stejně loupu a z obchodu budou promořené mnohem víc... Nikde jsem se nedočetla,... celý příspěvek >
Sviluška na okurkách - babská rada?, 4.8.2015
Tak tři dny by se asi daly, no. Akorát teda teď nevím, jestli nemám Vertimec na okrasné rostliny. Je mezi nimi zásadní rozdíl? Nevíte? A má cenu teď v srpnu stříkat ještě? Asi ano, okurky plodí jak o život a má být hezky. Ach jo. Edit: Vertimec... celý příspěvek >
Sviluška na okurkách - babská rada?, 4.8.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, na hadovkách v pařeništi i na nakladačkách venku mám nejspíš svilušku. Zatím bych řekla, že rostliny jsou docela OK, hezky přirůstají. Je na svilušku nějaká rada mimo vyloženě chemického postřiku? Mám malé děti a velmi nerada stříkám... celý příspěvek >
A co letos plíseň okurková?, 4.8.2015
Já bohužel též.
Jak a z ceho vyrobit kryt na bazen, 4.8.2015
To je nádhera. Také by mě zajímala odpověď na otázky, které už padly níže...
Má ještě smysl vyset hrách?, 2.8.2015
Děkuji.
Má ještě smysl vyset hrách?, 2.8.2015
Závlaha - stačí každodenní závlaha hadicí navečer? Děkuji
Má ještě smysl vyset hrách?, 2.8.2015
Hm, nevíte název odrůdy? Děkuji.
Má ještě smysl vyset hrách?, 2.8.2015
Dobrý den, letos mám mizernou úrodu, co nesnědli synovec, neteř a moje děti, to chytlo padlí. Napadení je dost silné, takže úroda asi nebude nic moc už. Zaplodí ještě hrášek, když teď vyseju? Popř jakou odrůdu vyset? Děkuju za radu.
Papriky zrání - začátečník, 6.7.2015
No to snad ne, hniloba ještě na rostlině? Čím by to mohlo být? Už při zmáčknutí praská, tak ji sklidím, rozkrojím a uvidím. Místo je tvrdé při zmáčknutí a nepatrně propadlé. Děkuji.
Paradajky - zaštipovanie, 6.7.2015
Obě Vámi uvedené odrůdy jsou tyčkové - měly by se vylamovat boční výhony, rostoucí z paždí listů a nechávat jen hlavní vrchol. Nicméně ty vaše jsou už dost přerostlé, nevím. Možná ustřihnout zahradnickými nůžkami, vylomit, to už bych neriskovala. Už... celý příspěvek >
Papriky zrání - začátečník, 6.7.2015 Obsahuje fotku
Prvním rokem mám papriku ve foliovníku - odrůda Garnet a pak semena z červené papriky z obchodu. Už dlouho vypadá jako na fotce, v těch horkách u stopky trochu zhnědla. Muž kolem ní chodí jako mlsný kocour, tak váhám, jestli už utrhnout... Děkuji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika