Příspěvky uživatele - 90.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o rychlou radu ohledně rajčat, 7.5.2014 Obsahuje fotku
Takto vypadá celá rostlinka. Děkuji
Prosím o rychlou radu ohledně rajčat, 7.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu - na 2 San Marzanech se vždy na jednom listu objevila tato skvrna. Rostliny byly v pařníku, během hlášení mrazů v garáži a dnes v noci prvně zas v pařníku. Snad to nic není, ale tak když už se s tou přísadou piplám od... celý příspěvek >
Tulipány - zaschlá poupata, 7.5.2014
Dobrý den, už je sice po odkvětu, ale pořád mi vrtá hlavou, proč mi některé tulipány sice udělaly poupata, ale ta jakoby zaschla a nevykvetla. Na stejném záhoně mnoho tulipánů krásně kvetlo. Je to u terasy, poměrně suchý záhon, nebo jestli je to tím,... celý příspěvek >
Nevím název této rostliny. Roste na mezi, 4.5.2014
Odhaduji na 2. fotce rozrazil, na třetí kopretina. To první - možná pryšec?
Mráz - mám nakrýt jahody?, 2.5.2014
Dobrý den, vzhledem k předpovědi počasí přemýšlím, jestli nakrýt kvetoucí jahody netkankou. Mají už i malé plůdky. Je to třeba? Děkuji.
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 2.5.2014
Tak jsem dnes postříkala angrešt bioanem. Zajímavé je, že loni bylo padlí jen na koncích větví (ty jsem ostříhala a stříkla bioanem), ale letos jsem ho našla nikoli na výhonech, ale na plodech. Zatím jen na jednom keři (mají to být rezistenty).... celý příspěvek >
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 29.4.2014
Pane bože, samozřejmě měly být. Taková hrubka .
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 29.4.2014
Dobrý den, máme druhým rokem 4 angrešty, odrůdu nevím, ale dle školky by měly bít k padlí odolné. Loni měly padlí jen na koncích větví, plody byly v pohodě. Tak jsem postříkala bioanem a konce větviček ostříhala. Letos vypadají konce větví zdravé,... celý příspěvek >
Pampeliška, pýr, pcháč - zlikviduji vytrháváním?, 25.4.2014 Obsahuje fotku
Část skalky loni vypadal takto: Záhon jsem ale loni ještě rozšíříla a nejvíc plevele je v loňi založené části.
Pampeliška, pýr, pcháč - zlikviduji vytrháváním?, 25.4.2014
Máre pravdu, ve skalce jsou i holá místa. Ale skalničky jsou třetí rok, růže a levandule loni sázené. Takže se ještě rozrostou. Některé pampelišky vyrostly pod kanadskými borůvkami. Ale rozhodně děkuji za tip, tento pohled mě nenapadnul. Pokud se... celý příspěvek >
Pampeliška, pýr, pcháč - zlikviduji vytrháváním?, 25.4.2014
Všem přispívajícím děkuji za reakce. Na základě vašich zkušeností jsem podlehla tlaku souseda zkušeného zahrádkáře a vzala jsem do ruky neředěný round-up a štěteček. I když jsem přesvědčená, že mi nikde nic neukáplo kam nemělo, přesto se děsím, která... celý příspěvek >
Pampeliška, pýr, pcháč - zlikviduji vytrháváním?, 25.4.2014
Děkuji.
Pampeliška, pýr, pcháč - zlikviduji vytrháváním?, 25.4.2014
Ještě dotaz - dá se Targa použít pod tůjemi, aniž by je poškodila? Vím samozřejmě, že tůje mezi trávy nepatří, ale co jsem slyšela, jehličnany jsou na chemii citlivé. Děkuji.
Pampeliška, pýr, pcháč - zlikviduji vytrháváním?, 25.4.2014
Děkuji všem za rady... I když mě teda moc nepotěšily bohužel. Takže nezbývá, než sáhnout po chemii. Bude stačit, když u pýru potřu koncentrátem sem tam list štětcem, nebo musím stříkat? Ta bestie se stěhuje z trávníku, kde se jí sekáním nedaří, na... celý příspěvek >
Pampeliška, pýr, pcháč - zlikviduji vytrháváním?, 24.4.2014
Dobrý den, pampeliška a pýr se mi dostaly do skalky. Je už třetí rok, krásná, nechtěla bych ji rozvrtávat. Muž tvrdí, že jen trháním se toho nezbavím a musím to vypálit round-upem. Já si říkám, že jednou se ty kořeny unavit musí, ne? Pcháč mám... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika