Příspěvky uživatele - 76.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalita travního osiva, 4.6.2009
Keby ta nasa rastla trosku pomalsie, ani by som nenamietal. Nie je nejaky recept na spomalenie rastu travnika?
Prechod z kraliciho kompostu na travni kompost, 3.6.2009
Popol je vraj hlavne uhlicitan vapenaty, potom horecnaty a draselny. okolo percenta su tam fosforecnany. A male mnozstva roznych stopovych prvkov. Vsetko okrem dusika co zahradka potrebuje. Dobre do kompostu namiesto vapna. I ked ma popol dost... celý příspěvek >
300 000 metrů džungle, 2.6.2009
V Belgicku je to dokonca zakonna povinnost... Ak mate velky pozemok a nie je to polnohospodarska poda, musite mat zvierata, co to maju spasat. Aspon mi to tvrdil jeden Belgican, ktoreho sa dany zakon tyka. Mozno to nie je dane takto priamo, ako mi to... celý příspěvek >
Zapojení tlakového ponorného čerpadla a ventilu, 2.6.2009
Potom je vam tlakovy spinac na nic. Ten sa pouziva ak je cerpadlo zapojene do vodovodnej siete alebo na zavlahovy system. Pustite vodu otocenim kohutika tlak klesne a spinac spusti cerpadlo. Zavrete kohutik, tlak stupa a pri istej hodnote spinac... celý příspěvek >
Pro chemiky - zeolith, 2.6.2009
Skuste si vygooglit. predava ho slovenska firma. Len prosim napiste spravne zeolit nie zeolith.
Zapojení tlakového ponorného čerpadla a ventilu, 2.6.2009
Prosim nezabudajte, ze tlakovy spinac je elektricke zariadenie, ktore pusta resp. zastavuje cerpadlo v zavislosti od tlaku v sustave. Preto si vyzaduje aj nalezite zapojenie, hlavne s ohladom na bezpecnost. V ziadnom pripade nemoze by v studni.... celý příspěvek >
Aqua Jet Venturi provzdušnění rybníčku, 1.6.2009
Pre tych co si chcu spravit venturi z plastovych trubiek ci ineho materialu a zvladaju anglictinu pozrite si stranku: "sciencemadness.org" a jej cast "homebrew aspirator". Je tam mozno do stovky prispevkov desiatka ci 20ka obrazkov a nakresov.... celý příspěvek >
Jílové jezírko, 31.5.2009
Ja by som to predsa len nevzdaval. Dnes uz to nie je aktualne, kedze sa pouzivaju bentonitove textilie. Ale davnejsie, ked sa pouzival bentonit, na vrstvu bentonitu sla pomerne hruba vrstva piesku a na piesok kamene tvoriace nejaku ochrannu vrstvu.... celý příspěvek >
Jak rychle hynou bakterie, 31.5.2009
To co som popisoval je filter, ktory v prvej casti vodnej trajektorie ma normalne aerobne bakterie, ktore oxiduju amoniak na dusicnany. Kedze prietok vody je pomaly, skor ako voda opusti filter,  je vsetok amoniak spotrebovany. V systeme su z... celý příspěvek >
Jílové jezírko, 31.5.2009
Mohlo by to fungovat. Zavisi od typu aj forme ilu. Ja by som to vyskusal na nejakej zmensenej makete. Napriklad vykopal a vysypal male 50-100 l jazierko.
Mléko proti plísni na okurkách, 31.5.2009
Uz to tak v prirode chodi. Na bakterie platia plesne (penicilin) a na plesne ucinkuju bakteriami. Zial, v casoch Vasej babicky to bolo ine mlieko... Dnesne pastrerizovane mlieko mozno nebude mat uvedeny ucinok. Ak sa ale dostanete k tomuto... celý příspěvek >
Jak rychle hynou bakterie, 31.5.2009
Bakterie nieco aj vydrzia, ale ak aerobom dojde kyslik, mozu sa rozmnozit anaeroby. Pozorovanie akvaristov je, ze ak vypinali filtraciu na noc, start filtra im trochu zahumusil akvarko aj preto sa filtracia neodporuca vypinat. Pri vacsej... celý příspěvek >
Předělání studny na rezervoár dešťové vody, 29.5.2009
Pravdepodobne studna v hlbke 500 cm ma len povrchovu vodu nahromadenu z dazdovych zrazok. Ked som pisal o odvedeni vody do drenaze, myslel som tym dazdovej vody. Nie do studne, ale mimo studni. Myslim si, ze je prirodzene, aby dazdova voda... celý příspěvek >
Irritrol x RainBird, 29.5.2009
Imstalacia hlavic MP rotatora je velmi jednoducha. Telo zavlazovaca, ktore ide do zeme, sa dodava tak ze ma namiesto hlavice plastovy biely kus, ktory sa da lahko vysrobovat. Namiesto neho nasrobujete trysku MP rotatora. Ak budete chciet, trysku... celý příspěvek >
UV lampa, 28.5.2009
Isteze, niektore mikroorganizmy su citlivejsie, niektore menej. Zavisi aj od vykonu a od spektra ziarenia, co prezije. Vplyv ma aj zlozenie a cistota vody, no a material cez ktore svetlo dosiahne vodu. Pravdou je, ze UVC ziarenie nema selektivny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika