pro chemiky - zeolith



Juro - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (345) - 76.241 (?)
2.6.2009 3:31

Skuste si vygooglit. predava ho slovenska firma. Len prosim napiste spravne zeolit nie zeolith.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
Pslany - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (120) - 85.36 (?), 1.6.2009 22:19

Taky zdravim, budu moc rad... potrebuju uz ho obmenit a patram kde nakoupit vetsi mnozstvi za rozumny peniz.  Dekuju

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Juro - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (345) - 76.241 (?), 2.6.2009 3:31

Skuste si vygooglit. predava ho slovenska firma. Len prosim napiste spravne zeolit nie zeolith.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Pslany - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (120) - 53.34 (?), 4.6.2009 7:51

Doprava ze Slovenska do cech mi tu cenu asi dost zvedne, nasel jsem neco i u Ostravy, ale s postovnym se rozdil proti bezne cene; temer smaze.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
exn - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (165) - 38.65 (?), 4.6.2009 9:03

Tak jsem to našel:

http://www.zeopol.com/cenik.htm

Ta frakce 32-50 za cca 11,- / kg, balené to mají v papírových pytlích po 25 kg. Loni jsem za ty prachy vzal 4 pytle, po cca půl roce jej vyměním ve filtru a dám (použitý) do potoka, nebo do pobřežních zón ke kačírku. Ze začátku se mě zdálo, že je voda je tak nějak čistší, dnes už o tom až tak přesvědčený nejsem. Ale je fakt, že mám problém s filtrem, který budu již brzy řešit. Takže se chystám trochu oživit vlákno "průchodky do sudu"  . Potřebuji ještě dokončit DIY jezírkový vysavač, pokud to dopadne, jak doufám, tak to bude docela fičák 

zatím vše

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Pslany - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (120) - 53.34 (?), 4.6.2009 11:22

Diky, zatim to vypada, ze tam asi umreli, nikdo nebere telefony, budu zkouset dale. Byli to schopni poslat, nebo jen osobni odber? Pozoroval jste nejake viditelne zlepseni v ubytku vlaknitych ras?

Nasel  jsem jeste jineho dodavatele s trosku vyssi, ale stale jeste priznivou cenou aquabis.cz ma tam nejvetsi frakci 10-40mm, pripada mi to ale dost velke, neni lepsi dat do gravitacni filtrace 4-8mm, co vy na to
? Jak je to vubec s absorbci zeolitu, podle selskeho rozumu by drobnejsi drt mela byt ucinejsi, nemam pravdu? PS

EDIT: tak jsem se dovolal, zeolith uz je ve filtraci...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 194.178 (?), 12.7.2009 11:46

Zdravím tady je číslo do Zeopolu Břeclav 732379755,nebo koukněte na jejich stránky, maj tam ceník.Pak mám ještě jedno číslo to je zas Olomouc 739418437,tak se poptejte myslím, že se vám to bude hodit...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 177.97 (?), 20.2.2011 21:50
Chtel bych ozivit tuto diskuzi a to konkretne ty podestylky pro kocky. Docetl jsem se o tom nahodou na kaktusarskem foru, kde to berou jako nejlevnejsi zdroj zeolitu - Kočkolit Pussy Cat - vyrobcem je slovensky Zeocem, frakce 1-8mm, prumerne 3mm. Jde mne o to jestli to nekdo overil v praxi. cena vychazi super - 7 kc, z toho zeopolu je to 10,8kc a jinde dramaticky vic.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 121.238 (?), 21.2.2011 8:46

Napisal by som rovno do zeocemu, ci do toho nedavaju nejaku vonavku. Inak nemozno vylucit, ze zo zeocemu by vam poslali nejaky prirodny, stavebny ci polnohospodarsky zeolit v este vacsom mnozstve. Inak pozor, vacsina podstielok je na baze bentonitu!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 57.149 (?), 21.2.2011 9:58
No myslim ze v tomto maji bonsainari (sory spletl sem si je s kaktusarema:-) jasno. Steliva na bazi betonitu hned zavrhli. Zkusim jim pisnout o nejaky technicky list, ale osobne si myslim ze je to porad jedno a totez ve vsech jejich produktech, je to jen marketing. U kockolitu zuri koknkurencni boj a je tady vysoky tlak na cenu, kdetoz u zahradnich substratu je to ted "hot" novinka a jezirka-filtrace to same, tezce trendy vec.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 121.238 (?), 21.2.2011 10:05

Najvacsiu chybu do jazierka by ste spravili, ak by ste kupili nejaky s hnojivami. Taketo sa vyrabaju pre polnohospodarov.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika