Příspěvky uživatele - 90.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odplozený hrášek nakvítá, 9.7.2013
Dobrý den, lusky hrachu jsem postupně otrhávala, je skoro sklizený. Od spodu žloutne, ale vršky začaly znova nakvítat. Je možné ho nechat třeba řádek pro dcerku na zobaní, nebo odejde? V tom případě bych vysela další. Děkuji za radu.
Co říkáte tomuto rajčeti?, 4.7.2013
Moje 3 San Marzana jsou zatím nižší a míň kvetou, než jiné odrůdy, ale jinak jsou krásná a jedno má už první malinkaté plody.
Žluté skvrnky na listech cukety, 29.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, na cuketě jsem si všimla velmi drobných žlutých skvrnek. Poradíte, o co se jedná? Děkuji.
Pnoucí hrách, 28.6.2013
Můžu ještě Alderman vyset? Zaplodí ješě? Chci ho pro dcerku na zobání, klasický hrášek na uskladnění už krásně plodí.
Jahody Elsanta, 23.6.2013
Já se musím Elsanty zastat. Mám ji teprve 2. rokem, sázela jsem loni na jaře. Letos jsem už sklidila z 45 rostlin 10 kg výborných jahod a sklizeň ještě není u konce. Nějaké plody jsou už i na těch asi 30 nových, co jsem zasázela letos na... celý příspěvek >
Jak poznám, kdy sklidit květák?, 21.6.2013 Obsahuje fotku
Děkuji všem přispivatelům za rady. Květáky byly 4, tři jsou zblanšírované v mrazáku, poslední (z fota) čeká v lednici na zítřejší smažení. Chuťově nesrovnatelné s koupenými.  První pokus s květákem tedy dopadl nad očekávání. Poslední, sázený... celý příspěvek >
Nevíte náhodou název této růže?, 21.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, tuto růži jsem kopila jako Queen of England. Neřekla bych, že je to ona. Před rozkvětem je poupě úplně bílé, vevnitř pak asi jako jabloňový květ. Není to polyantka - na každém stvolu má jen jeden květ. Navíc druhý exemplář udávané odrůdy... celý příspěvek >
Queen Elizabeth, 20.6.2013
Děkuju. Já myslela, že má být růžová. Ta moje růže má poupě a vnější okvětní plátky bílé, vevnitř má barvu jen jemně růžovou.
Queen Elizabeth, 20.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, zakoupila jsem tuto růži jako Queen Elizabeth, ale mám pochypnosti - není to polyantka, na každém stvolu jen jeden květ. Kvete už teď, druhá stejného jména, co jsem zakoupila, má hned vedle ještě docela malá poupata.
Žloutnutí listů, 20.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu - půdokryvná růžička začala takto žloutnout od spodu, listy postupně úplně opadají. Poradíte?
Jak poznám, kdy sklidit květák?, 19.6.2013 Obsahuje fotku
Hlava děravá
Jak poznám, kdy sklidit květák?, 19.6.2013
Děkuji za užitečnou informaci. Protože pořád nějak nevím, jestli už sklidit nebo nechat růst, přidávám foto. Sklízeli byste už, nebo ještě vyroste? Děkuji.
Jak poznám, kdy sklidit květák?, 18.6.2013
Tak listy jsem nezalamovala, protože jsem to nevěděla. Je to velký prohřešek? Jinak děkuji za odpověď.
Jak poznám, kdy sklidit květák?, 18.6.2013
Dobrý den, nevím si rady, jestli sklidit květák, který mi narostl v pařeništi. Růžice jsou velké, žluté, dosahují asi poloviny výšky rostliny. Bojím se, aby mi případně květák nepřešel, ale zas nechci řezat případně zbytečně brzo. Existuje nějaké... celý příspěvek >
Echinacey - svěšená poupata, 17.6.2013
Dobrý den, prosím o radu. Moje letos na jaře zasazené echinacey mají už nasazeno na květ, ale dnes jsem si večer všimla, že dosud vzpřímená poupata se u dvou rostlin ohnula obloukem směrem k zemi. Myslela jsem, že mají málo vody, ale lodyhy byly na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika