Příspěvky uživatele - 90.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy sklízíte nedozrálá rajčata?, 26.8.2013
A stříkáte ještě touto dobou proti plísni?
Kdy sklízíte nedozrálá rajčata?, 26.8.2013
Dobrý den, mám letos krásná rajčata bez jediného postřiku. Jak se zhoršuje počasí, přemýšlím o tom, aby mi úrodu nezničila plíseň. Vím, že rajčata ve tmě a chladnější místnosti postupně docházejí, ale nevím, kdy je dobré je do té krabice... celý příspěvek >
San Marzano Gigante 3?, 23.8.2013
Ano, opravdu málo vápníku. Mně se to objevilo na 1 rostlině San m. ze 4. Vuxal jsem nemohla sehnat, rozdrtila jsem tedy rychle tabletky vápníku, co jsem měla doma pro sebe a 2x zalila. A vše je ok, už se to neobjevilo..
Má ještě cenu vyset mrkev?, 8.8.2013
Děkuji za reakci. Nikdo jiný nemá zkušenost?
Má ještě cenu vyset mrkev?, 7.8.2013
Dobrý den, mrkev nasetá před měsícem mi hodně špatně vzešla, ač jsem denně hodně zalévala. I karotky vyseté z jara mám málo. Má cenu ještě vyset nějakou rannou karotku? Děkuji.
Je to hokkaido?, 6.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, nesehnala jsem originál semínka, tak mi dala známá, která si je schovává a tohle mi vyrostlo. Tak nevím. Slupka je zatím měkká. Zajímavé jsou jizvy po květech, některé jako hokkaido, některé vpadají jinak. Můžu to jako hokkaido... celý příspěvek >
Nezralá rajčata - špička zahnívá, 5.8.2013
Děkuji, provedu hned dnes. Škoda, na rostlině je dost plodů a nebude z nich nic. Ach jo.
Nezralá rajčata - špička zahnívá, 5.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Na jené rostlině San Marzana II. se objevila jakoby hniloba plodů. Rostlina jinak vypadá zdravě. Další tři jsou v pořádku. Na Tornádu mi plody nestejnoměrně vyzrávají. Nevím, jestli to tedy není nedostatek výživy. Prosím o... celý příspěvek >
Kdy přesadit Clematis?, 3.8.2013
Do září to v pohodě počká. Děkuji.
Kdy přesadit Clematis?, 3.8.2013
Dobrý den, loni jsem zasadila velkokvětý Madame Le Coultre a letos malinký C. Alpina Constance. Potřebovala bych je přesadit. Kdy je na to nejvhodnější doba? Děkuji.
Děti na zahradě, 28.7.2013
Jo a ještě zahradní trampolína. To je hit.
Děti na zahradě, 28.7.2013
Moje holčička jí snad veškerou zeleninu, takže vše . Ještě jsem dnes zasela hrášek, snad z něj něco bude. Miluje ho. Pak jahody, maliny, kanadské a kamčatské borůvky. Muchovníky a rozličné ovocné stromy ještě neplodily, jsou loni nebo letos... celý příspěvek >
Jedná se o plevel?, 20.7.2013
Myslím, že je to turan roční.
Echinacey - svěšená poupata, 17.7.2013
Asi máte pravdu, už kvetou a vypadají v kondici.
Odplozený hrášek nakvítá, 11.7.2013
Nikdo nemá zkušenost?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika