Příspěvky uživatele - 90.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata ven?, 3.6.2013
Děkuju, tak snad už se počasí vylepší a taky je vysadím (taky do bahna).
Rajčata ven?, 3.6.2013
Děkuju za pochvalu, těší mě, přísadu jsem si letos vypěstovala první rok.
Rajčata ven?, 3.6.2013
Máte pravdu. Je to hrozná bezmoc, dívat se, jak voda stoupá. Sama jsem to přímo nezažila, ale švagrová ano. Včera měli vodu od domu pouhých 40 cm. Co dneska se teprv dovím.
Rajčata ven?, 3.6.2013 Obsahuje fotku
Nevím, kdo na tom bude líp, zkušenosti zatím mám pramalé. Moje jsou furt v kelímkách, ale trvale venku na terase. Jen co přestane cedit a oschne zem, tak je vysadím. Snad ještě stihnou zaplodit.
Panicum virgatum squaw, 31.5.2013
Dobrý den, koupila jsem od Najmanů tuto travinu, na jejich stránkách píšou, že je na zeminu nenáročná. Zasadila jsem ji a pak jsem někde narazila na to, že nemá ráda těžké půdy. Bydlím sice na Hané, ale půdu máme docela těžkou. Mám ještě rostlinu... celý příspěvek >
Trávy v jílovité půdě - porostou?, 30.5.2013
O tom jsem uvažovala. Jenže pokud vím, trávy mají mohutný kořenový bal. Takže to by musela být jáma jak pro slona, aby to mělo význam..
Trávy v jílovité půdě - porostou?, 30.5.2013
Dobrý den, chtěla bych na jižní stranu do volně rostoucího listnatého živého plotu zasadit nějaké okrasné trávy - miscanthus zebrina, dochan, panicum virgatum squaw. Půda je tu spíš těžší. Zamulčováno by bylo kamínky. Myslíte, že to u mě trávy... celý příspěvek >
Žloutnutí listů, 30.5.2013
Děkujeme za Vaše rady, já jsem si nemohla vzpomenout za boha
Žloutnutí listů, 30.5.2013
Oranžové kupičky - to bude nejspíš rez, postříkala bych přípravkem proti rzi. To na fotce - hádám svilušky, třásněnky?  Ošetřila bych přípravkem proti savému hmyzu.
Rajčata ven?, 27.5.2013
Jaké má rozměry? Já, když to letos vidím, asi pořídím příští rok taky nějakej. Zatím mám přísadu v bedně na terase, zatím je pěkná, tmavě zelená. U nás chladno, mrholivo, nevlídno. S vysazením proto pořád nějak otálím, i když nevím, je-li to... celý příspěvek >
Kořenové mšice nebo červci, 27.5.2013
Dobrý den, začal mi uvadat bílý zvonek, stvoly s květy šly snadno uvolnit z kořenů a na zbytcích kořenů jsem našla bílou hmotu, na první pohled plíseň, ale jsou tam takové hrudky, něco jako červci. Rostlina je docela zdecimovaná, zbylo pár zatím... celý příspěvek >
Slimáci a měděné pásky, 26.5.2013
Naše zahrada má 4300m2, kdybych tam měla mít záhony, můžu zásobovat celou dědinu. Jenže to bych potřebovala, aby den měl minimálně 36 hodin.
Slimáci a měděné pásky, 26.5.2013
Ano ano, děkuji za připomenutí, nejspíš mne již také postihla mateřská demence. Bohužel jste mne nepotěšil - ani tímto zjištěním, ani obsahem článku... Pokud si nechci chemií zamořit pozemek, opravdu mi nezbyde nic jiného, než si nechat žrát... celý příspěvek >
Slimáci a měděné pásky, 26.5.2013
Tak na to bych potřebovala oprášit angličtinu a najít ten hodně tlustý slovník. Bohužel s mojí 20m dcerkou a 4200m2 zahradou na to nemám čas. Ale děkuji.
Slimáci a měděné pásky, 26.5.2013
Půlku pozemku sekáme 2x za rok, sousedi 1x - 2x. To považujete taky za neudržovanou zahradu? Častěji sekat nezvládáme.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika