Příspěvky uživatele - 31.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s touto broskvoní?, 27.7.2011 Obsahuje fotku
Josefee!
Co s touto broskvoní?, 27.7.2011 Obsahuje fotku
Pánové Wimpi a Josefe, děkuji a přiládám další dva obrázky z pohledu na vyholenou část stromu. Hanba mě fackuje
Co s touto broskvoní?, 26.7.2011
Wimpi, takže považujete za přijatelné, když začnu s tím řezem už teď tak, jak mi radí pan Josef? A další až na jaře? To bych totiž zvládla asi nejpravděpodobněji, byla by z toho časem ta kotlovitá koruna. Na váš názor jsem ještě čekala. děkuji
Bofix, 25.7.2011
Bofix mi zabírá na sedmikrásky, na jetel skoro vůbec. A taky ne na taková malá fialová kvítka, terá už ani nebere sekačka. Co to je Josefe??? :)
Pochlubte se svojí zahrádkou, 25.7.2011
Tak mým favoritem je první obrázek kosatce a břízy, je to jak z pohádky. Jaký je to druh a ja je pěstujete?
Co je to za keř?, 25.7.2011
Dnes se mu honosně říká buxus
Pochlubte se svojí zahrádkou, 25.7.2011 Obsahuje fotku
květ katalpy, no není to nádhera?
Co s touto broskvoní?, 24.7.2011
Já už jsem pochopila rozdíl mezi kotlovitou korunou a tím úzkým a štíhlým vřetenem. Ale jak píše Josef, odpovědnost bude na mě a s tou širokou korunou si prostě líp poradím (snad tam dosáhnu i časem)
Co s touto broskvoní?, 24.7.2011
A ještě jednomu nerozumím. Mí rodiče i prarodiče měli na zahradě vždy dvě broskvoně, dvě meruňky Vždy jeden mladší a starší stromek. Nic moc kolem toho nedělali, broskve i meruňky vždy byly pro radost, i když ne takové jako ty dnešní obrovské a... celý příspěvek >
Co s touto broskvoní?, 24.7.2011
Josefe, moc děkuji. Já jsem samozřejmě přečetla dikuze, ale nikdy pak nevím, co v reálu s tím stromkem udělat. Taky jsem někde četla, že pěstování brokvoně chce cit. No a ten my, co máme na zahradě jednu broskev, jednu meruňku prostě nemáme, bo ho... celý příspěvek >
Co s touto broskvoní?, 24.7.2011
Děkuji, já vím, prostě to neumím. Prosvětlit také v srpnu nebo jen zkrátit?
Co s touto broskvoní?, 24.7.2011 Obsahuje fotku
Asi šestiletý stromek, poslední dva roky nestříhaný, předtím stříhaný, ale špatně. Kadeřavost, žádné plody, snad jeden rok pár bídných broskví. Zalévaná, hnojená cererit a kompost.Zemina hlinitopísčitá, mrazy, dost nechráněné místo. Benešov u... celý příspěvek >
Okurka? Co to vyrostlo?, 24.7.2011
Díky, Oxali, tak jsem ji hned zneškodnila. Byla to samostatná rostlina, ne mutant, jak to původně vypadalo:)
Okurka? Co to vyrostlo?, 24.7.2011 Obsahuje fotku
Co mi to vyrostlo na popínavé okurce? Z jedné rostliny?
Co patří a co ne do kompostu, 22.7.2011
vy se máte... já bych si na něj musela vzít tak lupu. co ostatní?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika