Příspěvky uživatele - 151.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtič na ovoce, 9.4.2011
Samozřejmě, ale viděl jsem i velmi pomalé motorové válcové drtiče, kde se jablka musela dřevěnou tyčí nahánět na válce a stejně si pořád skákla jak chtěla. Nehledě na vláknu vložená videa, kde autor drtí ovoce do dětské vany a jaksi složitě pak... celý příspěvek >
Drtič na ovoce, 8.4.2011
Nejjednoduší krouhač na ovoce-jádroviny je z obyčejné hliníkové staré mlékařské konve. Dno se vyřeže, do užšího hrdla konve se vsadí vyrobené nerezové kolečko-proti sobě jakoby napůl nařezané a vyhlé a nabroušené flexou a vznikne podobný nůž jako u... celý příspěvek >
Připálený kvas 2, 8.4.2011
Destilační kotle by měly být VŽDY větší poměr šířky ku výšce nebo alespon shodný.Nebot potřebujeme větší plochu na přechod tepla bud z média nebo topeniště-na dně.Poslední dobou se rozmohly výrobky podnikavců-podnikatelů z použitých-vyřazených... celý příspěvek >
Staré kompoty + žito?, 3.4.2011
K těmto kompotům do kvasu může místo žita přidat třeba gumáky nebo dřevo, bude to mět stejný efekt= žádný.Obilí samo o sobě neobsahuje ŽÁDNÝ cukr, musí se poměrně složitě sladovat=zcukřit škroby.
Je toto moniliový úžeh?, 2.4.2011
Rád bych zde poznamenal k výše uvedenému napadení monilií laxa u švestek, višní atd. Loni jsem zaznamenal (květen-červen)mohutné vadnutí mladých výhonků na jabloních, ohýbaly se hákovitě ale žádná spála růžovitých.Výhonky jsem dal na rozbor do... celý příspěvek >
Díry v kmenu, 2.4.2011
Doktor stromů-datel.Vaše merunka bude napadena nějakými dřevokoznými larvami.Na první pohled není počáteční napadení hmyzem moc vidět, podrobná prohlídka však jistě objeví třeba jen 2mm dírku nebo dírky, tedy pokud se do nich již nepustil datel...... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 2.4.2011
Jsou to zkrátka překupníci a navíc ne dobří.Stromky prodávají bez štítků a velmi směšně vám na dotaz proč stromky nemají štítek, vyrobí na počkání štítek...))) Také uskladnění stromků ve sklepě domu, kde je v malých prostorách nakupeno dosti... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 1.4.2011
Tak dosti ilustrační o přístupu k zákazníkům je už jen to když jsem si dovolil kritizovat a vrátit ihned při koupi značně křivě fajfkovitě rostoucí kmínek a pan syn majitel (cca 40let) mi donesl (poslal po pomocnici) velmi drze mnohem horší špičák a... celý příspěvek >
Vzrůst na podnoži BVA a do podmínek?, 24.3.2011
Koupil jsem merunku Pincot na podnoži BVA.Jak merunka na této podnoži poroste?Je to zákrsková podnož nebo střední nebo bujná? A do jaké půdy a jakého klimatu je spíše určena??? Mám 300M a půdu spíše jílovitou i když sázecí jáma vyplněna provtřídní... celý příspěvek >
Prodlužovací trubka na postřikovač, 19.3.2011
Potřebuji sehnat relativně levnou prodlužovací trubku průměru 8mm na běžný levný postřikovač(200Kč).Originál je tam cca 50cm žlutá uměl.hmotná trubka, kterou pochybuju že někde koupím o délce 2M. Uvažoval jsem o Cu trubce, která se dá relativně... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 18.3.2011
Mají obrovský výběr i nových rezistentních odrůd. Před 3 roky jsem tam mj. kupoval stolní víno a jaké bylo moje překvapení když místo modré Kodrianky mě na sazenici nedozrává do zimy nějaká jižní bílá odrůda... takže zklamání za 160Kč za... celý příspěvek >
Sekundární nechtěný postřik thůjí kuprikolem, 15.3.2011
Sloupové thůje živého plotu dostaly částečný nechtěný zásah postřikem Kuprikolu, je na nich i vidět povlak kuprikolu.Může je Kuprikol spálit?Kuprikol není určen na ovocných stromech k postřiku na listy-spálí je, ale netuším jak je tomu u thůjí.
Neutralizace kyselých zoctovatělých výpalků, 12.3.2011
Výpalky moje byly v pohodě, ale bohužel jsem měl smůlu na polozoctovatělý kvas známého a poté jeho již jasně silně zoctovatělé kyselé výpaky značně kysele páchnou.Je lepší asi použít na již vylité výpaky nehašené vápno, ale to se dnes již těžko... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 25.2.2011
I spirálový chladič je tu nafocený, přesně jak píšeš.Z vodovodu 200L za 8-10hodin.Sud s malým čerpadlem se mě neosvědčil. Oko je nalepeno potravinářským silikonem i ostatní těsnění víka kotle z potravinářské silikon hadičky. Chladič... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 24.2.2011
Výše zde mám nafocenou svoji vysokou měděnou rektifikační kolonu s keramickou náplní kroužků 8mm.Právě díky výšce přes metr a šířce jen 54mm, perfektně odděluje jednotlivé frakce a prakticky bez problémů jde regulovat teplota a tím i % pálenky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika