Příspěvky uživatele - 99.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
sloní noha, 3.7.2008
jak dlouho trvá než začne tvořit kmínek? mám ji asi 4 roky průměr nohy cca 5 - 6 cm.
filtrace - vyčištění, 2.7.2008
jak čistíte pískovou filtraci - lze nějak vysypat písek a třeba ho proprat (mám často zelenou vodu a někde by to asi mělo být) :o((  jinak zatím to stále dělám proplachem a výplachem - ale to jsou celkem velké ztráty vody...
Řasy v bazénu, 2.7.2008
kde se dají ty tablety koupit?
Dno bazénu, 2.7.2008
co je to prosím za přípravek? kde se dá koupit?
voda v bazénu, 2.7.2008
moc prosím o radu - vždy když bazén vyčistím, tak za krátkou dobu (3 - 4 dny se začne opět zelenat (vyskakuje mi pH - možná to je důvod), jak často filtrovat - mám automatický chlorátor (dávám do něj chlorové tablety)a filtrace běží cca 2 hod ráno a... celý příspěvek >
Husqvarna 40 - poměr olej: benzin, 1.7.2008
Moc bych Vám uvedený postup J.S. nedoporučoval. Především se vyhněte metaltecu už proto, že to žádný výrobce oleje ani motoru nedoporučuje naopak např. při použití u nových motorů ztrácíte záruku. Ale to je tady už omílané dost. Jinak tyto... celý příspěvek >
voda v bazénu, 24.6.2008
Dobrý den, nevíte jak moc vadí když máme tvrdou vodu? - myslím tím jak je ovlivněno působení přípravků na úpravu vody. Je nutné tvrdost snižovat - dopouštím vodu ze studny, která je samozdřejmě velmi tvrdá. Děkuji
Co teď s kadeřavostí?, 29.4.2008
opravdu je to na rybízu   ;o)   - mám s tím ještě něco letos dělat?
Co teď s kadeřavostí?, 28.4.2008
nevím jestli jsem tu správně, ale zdá se mi že mám kadeřavost na angreštu (červené puchýřky - deformace listů) - trpí-li tímto onemocněním. Jde s tím ještě něco dělat nebo to už mám nechat tak a stříkat až příští rok?
zapuštěný bazén - spuštění?, 14.4.2008
mám zapuštěný bazén od Mountfieldu, filtraci mám zatím odpojenou - nevíte někdo zda je už možné filtraci napojit a bazén zprovoznit?
orchidej, 10.4.2008
Já ji už takovou koupil. Její květy docela dost voní.
slaměnky, 2.4.2008
Mám slaměnky vyseté ze zemínek - a jsou dost nahusto, kdy se mohou vysadit ven na stanoviště? Nebo se ještě musí rozesadit?
jiřinky ze semen, 2.4.2008
kdy je lze vysadit ven? - až po zmrzlých?
trávník - vertikutace?, 27.3.2008
No u nás sníh není ale je zatím trávník ještě mokrý, ale pokud by o víkendu už bylo teplo je možné vertikutaci provést? Někde jsem četl že se provádí až koncem dubna.
trávník - vertikutace?, 27.3.2008
Lze už nyní provést provzdušnění trávníku vertikutátorem? Nebo mám ještě počkat? Je asi vhodnější když trávník není moc mokrý že? Díky za odpovědi..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika