Příspěvky uživatele - 99.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
teploměr do udírny, 14.3.2008
Nevíte náhodou jestli se dá v Brně v Hornbachu nebo v bauhausu koupit teploměr do udírny? Nějaký který má alespoň 20 cm dlouhé čidlo které bych prostrčil dírkou ve stěně udírny.
Výsadba růží - i na jaře, 13.3.2008
Nevíte náhodou, jestli mohu už nyní ostříhat růže? Všude se píše až někdy v dubnu, ale když už jsou nyní hodně narašené a já je ostříhám až později tak na nich nic nezbude.
kalina - díra v kmeni, 13.3.2008
Děkuji za rady a ke zmlazení - k tomuto kroku přistoupit nechci neboť mám vypěstovanou už pěknou korunku
kalina - díra v kmeni, 12.3.2008
Prosím o radu, jak mám zapravit "vykotlaný" kmen u kaliny, průměr kmínku je cca 10 cm a kdysi byla zřejmě špatně uřezaná větev a je v tom nístě díry do kmene (cca do hloubky 5 cm). Čím lze prosím tuto díru zapravit aby nedocházelo k vyhnívání?
orchidee nádoby na pěstování, 7.3.2008
Nevíte jestli je prodávaný substrát určený pro orchidee z Hornbachu dobrý (pro ně vhodný)?
štěstíčko, 6.3.2008
Nevíte někdo náhodou proč má moje rostlinka které se říká štěstíčko hodně světlé listy? Není to náhodou tím že ji mám přímo na parapetu nde dost svítí slunce? Jaké chce vlastně podmínky a jak ji správně pěstovat? Díky 
skleník - vápno, 26.2.2008
Prosím o radu zda na vápnění ve skleníku provést hašeným či nehašeným vápnem? Nehašené bych posypal na půdu a pak bych zalil celý skleník. Je to tak možné?
Název pokojové rostliny, 22.2.2008
přikláním se spíše k druhému názoru ale nikde o ní toho moc není..
Název pokojové rostliny, 22.2.2008 Obsahuje fotku
Ahojte zahrádkáři, prosím o radu ohledně této rostliny. V květinářství nevěděli ani co prodávají ani jak se pěstuje no prostě nic. Nevíte její jméno případně jak ji pěstovat, seřezávat, množství zálivky apod. Děkuji
pěstování milionbells, 12.2.2008
kdo mi prosím poradí kde lze koupit semena milionbells? nyní může být doba pro výsev (předpokládám že to bude podobné jako petunie) ale semena jsem nikde neviděl. díky za rady. Vyškov, Brno a okolí
Začátečník - PS500, 4.2.2008
Cena jen vyměnitelného prstýnku na PS5000 je cca 130 kč mají ho např na zelené zahradě v příslušenství. Nejlepší by bylo ale o 2kW víc. 
Začátečník - PS500, 4.2.2008
Také brousím klidně i po 10 minutách, pokud se mi to nezdá nebo chytnu hřebík. Většinou stačí 2 tahy na zub a rozdíl je znát. Mám PS5000 a pila má s řetězem 3/8 1,5mm také práce  dost a to je seřízena myslím dobře. Jinak pokud máte typ 099... celý příspěvek >
Diagnostika piestneho krúžku, 4.2.2008
Nevím co jste si z takovéto odpovědi odnesl, ale obecně nejsnadnější hrubá kontrola těsnosti válec-píst, kroužek je vizuální. Odmontovat výfuk a podívat se na píst  zda pod kroužkem se neusazuje karbon, tj pístní kroužek neudrží tlak... celý příspěvek >
stihl 441, 24.1.2008
Oficiální listová cena Dolmaru v USA je pro PS 5100S stanovena na 409,-USD.  Většina prodejců ji nabízí s mírnou slevou za 385 USD, tj pro nás za cenu mizerné hobby pily, to by si člověk rval vlasy. Kolik dostane Dolmar z této ceny po... celý příspěvek >
kotel vs. rostliny, 23.1.2008
Dobrý den, chtěl bych poprosit o konzultaci: máme v koupelně v bytě plynový kotel na topení a ohřev vody. Protože máme v koupelně okno dali jsme sem i květiny, ale mám pocit že se jim příliš nedaří a postupně odcházejí. Setkali jste se někdy s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika