Příspěvky uživatele - 99.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
růže- zplanění, 21.5.2007
Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, co lze udělat s růží která ještě vloni (sázená předloni) kvetla, a letos když vykvetla tak kvete planě - jednoduché bílé květy. Co je příčinou a lze to nějak zvrátit zpět?
ořez thují, 17.4.2007
neznáte někdo náhodou firmu která by ořezala thuje na zahradě? Vyškov a okolí?  Děkuji Pavel
Jak stříhat vinou révu na pergole?, 19.3.2007
Má zkušenost u chrupky bílé je obdobná, stříhám loňské výhony na 1  pupen.
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 28.2.2007
Skutečně nemá cenu diskutovat, protože se argumenty stále vrací, ale když to pořád ze mne taháte tak jen poznámku k těm Vašim testům. Já osobně s metaltecem zkušennost odmítám z důvodů, které jsem uvedl. Oceňuji, že Vás to baví a máte snahu ,... celý příspěvek >
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 27.2.2007
Nikdy jsem netvrdil, že chcete někoho poškodit, ale možná nedochází některé souvislosti. Žádné amatérské testy jsem neprováděl a provádět nebudu, od toho jsou výzkumné ústavy a laboratoře,. Nejsme stejní už jen v tom, že já stojím na straně výrobce,... celý příspěvek >
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 26.2.2007
Spíš odpůrce vidí, že to nemá smysl. Váš papír nehovoří vůbec o ničem, jakož to chybí i konkrétní testovací protokol. Veškeré protokoly Vám ochotně poskytnou ve výzkumném ústavu paliv a maziv, který tyto zázračné metalkondicionéry také... celý příspěvek >
nový stavební zákon, 22.2.2007
Pane Špačku nezapomněl jste na mě?  Prosím prosím o radu či ověření. Děkuji 
vinná réva, 21.2.2007
provádí se teď nějaký postřik vinné révy? Případně jakým přípravkem? Díky za odpovědi
nový stavební zákon, 21.2.2007
pokud by jste byl tak hodný byl bych Vám vděčný - je to pro mě docela důležité. Předem moc děkuji
růže - řez, 21.2.2007
je možné nyní provádět řez růží v tomto na únor nezvykle teplém počasí? Na podzim jsem žádný řez neprováděl a nerad bych aby mi růže začaly obrážen metr nad zemí a já je potom až ostříhal (což by mi bylo líto těch nových výhonů). Nemůže se tím řezem... celý příspěvek >
nový stavební zákon, 21.2.2007
Dobrý den, je tu mezi vámi nějaký stavař? Potřebuji se zeptat jak je to nyní s ohlášením stavby. Chci na zahradě stavět altán - 4x 4 m  - co je vše potřeba? Je nutné mít projektovou dokumentaci od projektanta? Jde o altán otevřený bez dveří i... celý příspěvek >
Jabloně odolné proti nemocem, 1.2.2007 Obsahuje fotku
a víte kde je  matčino možno koupit?
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 26.1.2007
Kdo testy dělal? V případě těchto opičích kapek bude neutrální asi všechno, s cílem když nemůžu nic nezlepšit, alespoň nic nezkazit a hlavně vydělat. Bylo toho napsáno hodně, ale snad, alespoň způsob prodeje je dostatečně výmluvný o jakou kvalitu se... celý příspěvek >
Adenium - pouštní růže, 18.1.2007
máte někdo zkušenosti s pěstováním této rostliny? Jak ji donutím k větvení (mám ji asi 23 - 30 cm vysokou bez větví) a jak ji donutím ke kvetení - chce něco výjímečného co se týká péče?
dracena, 18.1.2007
je možné seříznout dracenu? mám cca 40cm vysokou dracenu ale kmínek má tenký asi jako tužka,pokroucený a bez listů. Je možné ji seříznout třeba 15cm nad zemí a zbytek zasadit? Obrazí "pahýl" ?
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika