Příspěvky uživatele - 214.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana třešní před ptactvem, 24.5.2009
pro 76.151 Bych řekl, že jste viděl třešně nanejvýš tak ve formě kompotu. Pro vaši informaci, strom, u kterého odhaduji rozměry je spíš menší strom, běžně bývají stromy třešní ještě o něco větší.
Ochrana třešní před ptactvem, 24.5.2009
Teď jsem se díval na jednu z našich třešní, odhaduji že má výšku 6m poloměr koruny 4m, takže kdybych ji chtěl přikrýt sítí, tak bych potřeboval síť ol velikosti tak 20x25m, nedovedu si představit manipulaci s takovou sítí ze žebříku vysokého 6 m a... celý příspěvek >
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 23.5.2009
Pampelišky... ty zřejmě nemají taky rády vysokou trávu. Kdysi jsem koupil chalupu, kde předchozí majitelka sekala trávu jem jednou ročně a tam pro změnu zase první jaro nevykvetla na zahradě jediná pampeliška, i když okolní zahrady byly úplně žluté.... celý příspěvek >
Betonova koryta z poradu, 23.5.2009
To bylo jednoduché (jsem to viděl, ale tyky nevím v čem to bylo), vykopete jámu ve tvaru předpokládané nádoby, vyložíte ji igelitem. Uděláte hustý beton, tak aby netekl a ten naplácáte na stěny a dno nádoby (jámy). Největší problém tam asi bude... celý příspěvek >
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 23.5.2009
Sedmikrásky... vidíte, já bych je chtěl, a u nás moc nerostou. Když jsme kdysi koupili dům, tak na zahradě nebyla jediná sedmikráska. Tak jsem koupil aspoň pár pytlíků šlechtěných sedmikrásek a rozházel jsme je po trávě. Vyrostla snad jen jedna... celý příspěvek >
Kdo pomůže radou zachránit náš ořešák - je na tom zle, 21.5.2009
Já bych to taky tak tipnul, nám takto omrznou každy druhý či třetí rok.  Pak se strom plně olistí až začátkem června, a obvykle má ještě i po tom jarním omrznutí i ještě ten rok i ořechy.
Největší vžité fámy na zahradě, 21.5.2009
Od kdy je sedmikráska plevel? Já myslím, že to často záleží na tom jak máte velký pozemek. Znám to tak trochu ze zkušenosti od svých známých. Ten kdo má pozemek s trávníkem o velikosti 150 m2,  ten to má vyplichtěné, pohybuje se po trávníku po... celý příspěvek >
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 17.5.2009
To zapadání, pokud stříhate 8cm trávu na 6 cm tak se to ztratí i při použití normální sekačky. Ovšem pokud máte trávu 25 cm a posekáte to taky na těch 6 cm tak to pochopitelně bude vidět. 
Kdo zná pozdní třešeň, 17.5.2009
Připravujeme se na stěhování, máme na zahradě třešeň, u které neznáme odrůdu a chtěli bysme si stejný stromek pořídit na zahradu, kterou nebýváme.  Stromek má asi 15 let, je spíše pozdní, má velké tmavé třešně výrazně... celý příspěvek >
Modřín a jeho kořenový systém, 17.5.2009
Nevím nic o keřenovém systému modřínu, ale tak obecně bych řekl: Jeden kořen - žádný kořen. Berte sekeru a sekejte.
Do kdy zalévat ovocné stromky, 17.5.2009
Zrovna včera jsem viděl na louce, kde se pásly ovce, jak okusují kůru na kmínku javoru s průměrem kmene asi 10 cm, už byla kůra jen na půlce kmínku. 
Odstranění živého plotu, 17.5.2009
Pokud vám jde jen o to, že starý živý plot byl poněkud přerostlý a chcete ve stejném místě mít pak nový živý plot, tak by bylo nejjednodušší tam ty kořeny a pařízky nechat, z nich by vyrostl nový živý plot velmi rychle, mnohem rychleji než z nových... celý příspěvek >
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 17.5.2009
Mech... to asi záleží i na půdě, já sekám jednou za dva až tři týdny, někdy i méně často, obyčejnou sekačkou (není mulčovací) bez koše takže tráva padá pod sekačkou na zem a mech nemáme nikde. Nehubím ani tzv. plevele takže místy je kromě trav i plno... celý příspěvek >
Utržený přísavník, 13.5.2009
Nesmíte věřit každé hlouposti co slyšíte.
Vzdálenost keřů od plotu, 13.5.2009
A jak ty keříky chcete stříhat ze strany souseda, když mezi keříky a plotem neprojdete? To ho budete dráždit tím, že větve keřů budou růst nad jeho pozemkem? A když se mu to nebude líbit tak si je má ostříhat sám?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika