Příspěvky uživatele - 214.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vodní gril, 10.5.2009
Některé z těch výhod co uvádíte se mi nejeví jako nějaká výhoda. Třeba rychlost roztápění, to beru jako součást rituálu, prostě se sedí, povídá a čeká se až se rozhoří uhlí, myslím, že to většinou nikoho netrápí, jestli to bude trvat o půl hodiny... celý příspěvek >
Partner P11577RD nestartuje, 10.5.2009
A co baterka, není vybitá?
Šeřík jako živý plot?, 10.5.2009
Že by šeřík přirůstl metr za rok to se mi moc nezdá, snad jen v případě, že se opravdu hodně prořeže už velký dobře zakořeněný keř. Jeho normální přírůstky jsou podle mne tak 20-30 cm za rok.
Cim hnojit olivovnik?, 10.5.2009
A navíc ještě rostou i na ostrovech, kde od května do září neprší, takže je možná nemusíte přes léto ani zalévat.
Travní hnojivo a její dálka učinnosti?, 10.5.2009
Na jakou výšku ho sekáte? Nemáte ho moc nízký?
Vodárna - nerez?, 9.5.2009
Po pár litrech odpuštěné vody se možná zapíná proto, že máte v zásobníku málo vzduchu.
Obbetonovat zapuštěny bazen, ano či ne?, 8.5.2009
Ne, že bych úplně věděl o co jde, ale nemůžu dospat a tak se trochu nudím a toužím být někomu nějak prospěšný a tak zkusím poradit. Co kdybyste jámu udělal o něco vět ší než je bazén? Pak by byl bazén zapuštěný, ale hlína by se nedotýkala... celý příspěvek >
Neplánované ostříhání habrů a buků, 7.5.2009
Jenom jestli vám to neokousaly srny, ono to ukousnutí od srny vypadá jako ustříhnuté nůžkama.  A na růst to nebude mít nejspíš žádný vliv.
Šeřík jako živý plot?, 7.5.2009
Já bych neradil nic, já žádné stříhané ploty nemám. Já mám jen nestříhané křoví, pár metrů šeříku, vedle pár metrů lísky, plané trnky, zlatého deště, ptačího zobu, habru, svídy, rakytníku atd. Šeřík se samovolně zahušťuje odspodu protože... celý příspěvek >
Šeřík jako živý plot?, 7.5.2009
Mě se zdá plot z habrů dost děsivý, hlavně v zimě. Šeřík roste pomalu. Mám náhodou kousek od sebe habr i šeřík, vysazené před 6-7 lety. Habr je vysoký 2-3 m, šeřík tak maximálně 1,5 m.
Šeřík jako živý plot?, 7.5.2009
Projděte se někde po městě, po sídlištích. Živých plotů se šeříku najdete spoustu. Akorát nepokvetou, když je budete na podzim sříhat, protože tvoří jen jeden pupen pro květ na konci větvičky a ten se při stříhání vždycky ustřihne.
Odrůda Burlat - máte zkušenosti?, 6.5.2009
Červi tam nebudou, ale budete muset závodit se špačkama a jinýma ptákama. Ale může se stát, že budou rychlejší a na vás žádné třešně nezbudou.
Kvalita travního osiva, 5.5.2009
Zatravněná plocha asi 150m2 a po trávě se pohybují lidé i děti - trávník by měl být schopen zvládat nějaké sešlapávání... Před lety jsme řešili problém s tím, že kolem domu v místech, kde jsme se intenzivně pohybovali my a naši psi, byl... celý příspěvek >
Zalévání banánovníku Musa basjoo v zimě, 5.5.2009
Měl jsem ho přes zimu na verandě, je tam jen malý radiátorek a velká jednoduchá okna, takže je tam spíš ziměji ale nemrzne. Zalévali jsme ho jednou týdně a přes to, že byl na zemi pod oknem a teda dost ve stínu tak mu přes zimu narostly listy tak 40... celý příspěvek >
Chycená myš, 5.5.2009 Obsahuje fotku
I já mívám problém co s chycenou myší, už se nám teda roky doma myš neobjevila, ale kdysi dávno jsem problém co s myší v pasti vyřešil tak, že jsem past i s myší hodil do hořícího kotle. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika