Příspěvky uživatele - 234.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím teď pohnojit jahody?, 19.8.2011
Zdravim Paľo, nie nezabudli sme na odstranovanie poplazov, lebo aj jahody (ako aj ostane plodiny) casto okopavame nenahraditelnou a skvelou okopavackou Vari.(okopavacka=rotacna plečka) Perfektne okopa podu a spolahlivo odstrani aj poplazy. Takze su... celý příspěvek >
Čím teď pohnojit jahody?, 18.8.2011
Slo, ked su dobre zakorenene. Robime to kazdy rok krovinorezom hned po urode, t.j. v juli az zaciatkom augusta(=v cervenci az zacatkem srpna). Pozorne vsetko listie vyhrabeme a odstranime. ___pooh.
Vari - převodovka DSK-317, 22.7.2011
Presne tak, ako napisal p.Stanislaw. Je to prijemne bezpecnostne opatrenie. Este by som doplnil, ze manipulovat s tymto kolickom je vhodne, ak je zaradena jednotka alebo spiatocka. Na nasej DSK317 to mam vacsinu casu prepnute tak, ze sa da zaradit... celý příspěvek >
Sekačka Al-ko Silver - upadlé kolečko?, 28.6.2011
Ked je to tak, znamena to, ze som vychadzal zo spravnej premisy. Ten trubkac klidne nechajte obrusit niekomu inemu. Nepredpokladal som, ze mate doma roboticku NC brusku, ani najmodernejsieho Tormeka, dokonca ani lacnu dvojkotucovku.Len poziadajte... celý příspěvek >
Vari GCV 190 vs. kopec, 28.6.2011
Pan Bryndza dakujem za obrazok. Je to jednoduche a funkcne. ___pooh.
Sekačka Al-ko Silver - upadlé kolečko?, 28.6.2011
Zdravim pani x.48.85, sice konkretnu vasu sekačku Al-ko Silver nepoznam, ale s takymi problemami som sa neraz stretol - t.j. predpokladam skrutka(=šroub) so sesthrannou hlavou utopeny v diere, kde sa nevmesti ani gola, ani trubkovy kluc, lebo diera... celý příspěvek >
Vari GCV 190 vs. kopec, 20.6.2011
Diky za odpoved, aj za fotku. Uprava radiacej paky je ozaj jednoducha a elegantna. Mňa tiež nebaví ma neustále schádzať z vlečky a preraďovať. Bolo by fajn, ak by ste sem hodil aj horne uchytenie predlzenej radiacej paky, nech nevymyslam uz co... celý příspěvek >
Vari GCV 190 vs. kopec, 20.6.2011
Zdravim p.Bryndza, co sa tyka mojej (asi mojej) poslednej vety, tak ide o nedorozumenie, ktore rad vysvetlim: V zmienke o uprave radliciek, tiez o uprave rychlostnej paky nie je ziadny posmech ani ironia. Podla mna tieto veci mate upravene sikovne a... celý příspěvek >
Zabeh krovinaku, 18.6.2011
Presne tak, tento rezim plyn-volnobeh-plyn je kompromisom a pouziva sa iba celkom zo zaciatku zabebehu a sluzi na znizenie tepelnej zataze piestovej skupiny a jej kontaktnych oblasti, a tym aj na predchadzanie pripadneho limitneho zmensenia... celý příspěvek >
Zabeh krovinaku, 18.6.2011
Pane J.T., pri zabehu modernych krovinorezov hovorime o dvoch aspektoch sucasne : 1.: ci motor od zaciatku zabehu plnu zataz vydrzi bez toho aby sa zadrel, alebo inak signifikantne poruchal. 2: ci sa drsne plne zatazenie od zaciatku zabehu (surovy... celý příspěvek >
Vari GCV 190 vs. kopec, 17.6.2011
Rozni ludia si proti prohrabovani Vari vlivem nizke hmotnosti pomahaju rozne a zda sa, ze sa to vztahuje aj na pridavne zavazie hnacej napravy jednooseho traktora Vari resp. Agzat spisskym sposobom %-O Ked sa podivate na youtube a vyhladate tam heslo... celý příspěvek >
Hrobkovací radlice, 26.5.2011
Vyzera to vyborne. Tak tomuto hovorim zlate ceske rucicky. Keby to vyrabalo Vari ako standartne prislusenstvo ku svojim jednoosovym malotraktorom, asi by sa to predavalo ako teple rozky (=rohliky). Pane Šruma, keby ste doplnili blizsi popis, ... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 23.5.2011
Zdravim, p. P.G., mohli by ste sirsie a technicky rozviest strucne konstatovanie: " závěsný, rotavátor Agzat... stojí za prd"?? Cez vikend som pripravoval niekolko sto metrov stvorcovych na siatie pomocou zavesneho rotavatora Agzat (ten... celý příspěvek >
Vari oborávač brambor, 23.5.2011
Da sa povedat, ze tažný prostředek (Vari Agzat) při jízdě v kypré půdě při této sestavě "neplave". Teda, samozrejme, odchylky taznych kolies od priameho smeru tam nejake su, odhadom plus-minus cca 5 cm, ale to sa dozadu cez dva tazne zavesy jaksi... celý příspěvek >
Vari oborávač brambor, 20.5.2011
Zdravim p. Jiří, aj ked suhlasim, s naprostou vacsinou Vaseho prispevku (obzvlast napr. s tymi "slupicemi", lebo zarezy su umiestnene skutocne debilne, a liek je iba flexa + zvaracka = DodelejSiSam), napriek tomu robim riadky resp. "války-růvky jako... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika