Příspěvky uživatele - 234.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr elektrické řetězové pily, 28.11.2012
Pre uplnost upresnujem vas vyrok " Benzínovka má filtraci vzduchu a u elektriky toto musíte obstarat vy... "  ze niektore profesionalne el.pily maju od vyroby zabudovany filter na cistenie nasavaneho vzduchu do elektromotora.  Inak s... celý příspěvek >
Ako sa zbaviť krtka?, 22.5.2012
Ako sa zbavit krtka to jednoznacne povedat neviem. Ale vacsinou (nie vzdy, ovsem VECSINOU!) sa nam dari ako-tak drzat hranice teritorií: tuto(=zde) hospodarime my a tamto(=tamhle) krtkuje krtko. Paralelne pouzivame dve metody:   1. caste... celý příspěvek >
Hlodavci na půdě, 15.2.2012
  Zdravim Tondo, ta LEDka nie je obycajna (t.j. s homogennym svetzelnym tokom pri nemennom napajaní), ale blikajuca. Vv tomto zapojeni nie je zmienena LED iba pasivna opticka kontrolka, ale je to aktivny prvovok, ktory generuje modulacne pulzy... celý příspěvek >
Vari a rotavator, 28.1.2012
To pojde: treba zistit ci je aretacny kolik vysunuty, alebo zasunuty, aby bolo jasne, ci ho treba zatlacovat, alebo vytahovat.  Ocelovym kartacom (rucne, alebo do vrtacky) ocistit kolik a jeho okolie od farby, hrdze,... celý příspěvek >
Vari a rotavator, 28.1.2012
Prirodzene, kedykolvek, obzvlast ked niečo taketo opomeniem.   Pane x.11.107, dakujem za doplnenie.  ___pooh.
Vari a rotavator, 27.1.2012
V prvom rade sa treba uistit, ci mate spravnu kombinaciu prevodovka+noze. DSK317 je jasna, este treba ku nej tie spravne noze. Zdanlivo banalita, ale tiez mam tri druhy nozov, vzajomne nekompatibilnych, takze si viete predstavit, ze ma to najprv... celý příspěvek >
Fiskars vs Hultafors, 27.1.2012
Zdravim F.O.,  som nachylny verit, ze vlastnite kvalitne sekery, rozumiem tomu, sam sa snazim o to iste. Asi mohol vzniknut dojem z mojho neučesaného, narychlo napisaneho prispevku, ze tvrdim: "Vsetky sekery z baubau su nekvalitne" - nie toto... celý příspěvek >
Fiskars vs Hultafors, 26.1.2012
Zdravim pan Stanislaw, iba trochu upresnim niektore mozne technologicke postupy vyroby sekier (bez naroku na uplnost):    Kvalitna legovana kujna ocel v tvare kvadra prislusnych rozmerov sa ohreje na kovaciu teplotu (vacsinou na... celý příspěvek >
Fiskars vs Hultafors, 25.1.2012
  Trosku neobjektivny je prispevok od václav andrt.144.83, 24.1.2012 19:22, lebo je v nom uvedene niekolko zrejmych nezmyslov:    Nezmysel c.1:  tvrdenie "...každá sekera jde nabrousit aby holila"  - nie je to... celý příspěvek >
Pasivní plečka Vari, 16.1.2012
Z cisto technickeho hladiska, je pravda, ze otacky sice budu o cosi mensie, ale "na funkci rostlinaře to nebude mit vliv",  .  Teda bude to fungovat, jak ma - overoval som si to aj priamo u vyrobcu Vari, kde som dostal odpoved, ze pre... celý příspěvek >
Pasivní plečka Vari, 2.12.2011
Myslim, ze sa v ziadnom pripade nebavime " o stejné plečce ", ale ze sa v tomto threade pise o dvoch naprosto rozdielnych zariadeniach Vari: 1) pasivna plecka=take radlicky na nosici, ktore pri tahani ako-tak kypria podu. 2) aktivna rotační... celý příspěvek >
Rajčatová šťáva, 25.8.2011
Zdravim marmiso, som rad, ze nevedieme zbytocny flame-war, ved o nic nejde. Ten rajcinovy strojcek vyzera tak, ako si mozete pozriet na internete, ak budete chciet. Da sa vyguuglit napr. zadanim dvoch slov: spremi pomodoro, ako som uz pisal, ake... celý příspěvek >
Rajčatová šťáva, 25.8.2011
Ono je to tak, p.marmisa, ze prve slovo v skopirovanej vete je SUBJEKTIVNE, lebo nemam zaujem natlacovat do hlavy niekomu vyroky, ktore nie su celkom analyticky jednoznacne. Ale mozno by vas zaujimalo, ze sme rajcinovu šťavu robili viackrat dualne... celý příspěvek >
Rajčatová šťáva, 23.8.2011
Pane Honzo, zrejme ste lepsi odbornik na češtinu ako ja, a napriek tomu sa nemozem ubranit pocitu, ze melete od veci. Ja o voze, vy o koze. Odhliadnuc od toho, ze ste dali rovnitko medzi podstatne meno a sloveso, pasirovani je podla mna proces, resp.... celý příspěvek >
Rajčatová šťáva, 23.8.2011
Myslim, ze sa dost uzitocnych latok vyplavi s tou "přebytečnou vodou". Ale mozem sa mylit. Mozno je lepsie, ked cim viac nutricnej hodnoty potraviny ostane zachovane. Co sa tyka techniky spracovania rajcinovej šťavy, tak sme pouzili osvedcenu a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika