Příspěvky uživatele - 234.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda GSV 190, 11.5.2011
Zdravim, p. 4.243, taky prehlad o produkcii rotavatorov vo svete, a ich smere rotacie nemam, preto nemozem kvalifikovane zaujat stanovisko v tomto bode. Asi je to tak, ako hovorite. Moj dotaz na konkretnejsie problemy kardanom hnaneho rotavatora... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 10.5.2011
Reakcia na host - xxx.xxx.4.243 (?), 6.4.2011 8:01: Mohli by ste, p.4.243 upresnit vsetky vyplyvajuce nedostatky u kardanom hnaneho rotavatora ku prevodovke Agzat? Nie ze by neboli, ale bolo by vhodne konkretizovat. Mne sa teda tento vleceny... celý příspěvek >
První vlastní výsev rajčat, 12.3.2010
Suhlasim s p.xxx.155.12, tiez papriky sadime po dvoch, a o ich pohlavie sa nezaujimame. ;-\ Ked fuka na poli silny vietor, nezlomi ich tak lahko. Preto mi to ako " pěkná blb.. " nepripada. Okrem ineho sa nam osvedcilo, sadit ich do jarkov ako... celý příspěvek >
Jak vysoké opory k tyčkovým rajčatům?, 3.3.2010
Zdravim p. Danny, vyskusali sme aj kovove koliky ku racinam (priame aj srobovicovite), ale pouzivame ich uz iba zopar(=maly pocet). Osvedcili sa nam dva sposoby: Prvy: drevene koliky dlzky 220cm. Druhy sposob: koly(=kůly) cca 5x5 cm zo stiepaneho... celý příspěvek >
Lidová rada na plíseň okurkovou, 25.2.2010
Zdravim, Mr. Jekyll, vyraz "šuviks" pouzival aj moj dedko, vraj to vzniklo, ked mal v minulosti niekto chudobny (=chudý) staru opryskanu obuv iba natretu voskom na topanky, aby zdanlivo vyzerala ako nová, tak sa tomu hovorilo, to je iba " šú-vex "... celý příspěvek >
Zkušenosti s elektrickou ruční pilou Narex, 23.2.2010
Ked aj pominiem tlachy o tom "co je k smíchu", aj tak nie je od Vas korektné demagogicky a manipulativne, až lživo mystifikovat uvedeny text na nieco, co som vobec nenapisal. Vobec som nenapisal ze by "...Narex neměl řezat s dodaným řetězem.To... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 30.11.2009
Reakcia na habr.v (27) - xxx.xxx.218.71 (?), 29.11.2009 22:12 :   P. Míra, nie som Varista, zda sa mi, ze nie som snad ziadny... ista. Vyberam si to co vyhovuje danej praci a dalsim aspektom. Tiez ani nemam 4... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 4.11.2009
Reakcia na:  habr.v (19) - xxx.xxx.218.71 (?), 16.10.2009 15:03 : "Ještě jste mi p.JS nevysvětlil jak chvíly oráte a chvíly rotavátorujete! To byla sranda že jo!!! " Aj ked nie som p. J.S., snad Vam to mozem vysvetlit, ... celý příspěvek >
Technika orby, 23.10.2009
Pane host - xxx.xxx.176.204 (?), 20.9.2009 13:39,   podobne ako vy, " když jsem dělal járy na herteple tak jsem se nadřel jak kůn",  ale to je uz minulost, uz to veru par rokov nie je pravda.  S... celý příspěvek >
Vari nebo Agzat, 25.4.2009
 Reakcia na host - xxx.xxx.176.204 (?), 23.4.2009 22:10 :  Kamile, pokial som dobre pochopil, tak pojem "járování na brambory" znamena vytvaranie jarkov, do ktorych sa sadia zemiaky(=brambory).  Z tejto prace som sice nemal... celý příspěvek >
Vari nebo Agzat, 24.4.2009
 Naprosto suhlasim s tym, co napisal p. Standa, kolecko aj podla navodu k Vari sluzi iba na prepravu. Pri praci je kolecko demontovane. Kolecko nepotrebujem, a ho vobec nepouzivam, lebo zo zahrady prejde pohodlne rotavator Vari "po... celý příspěvek >
Vari nebo Agzat, 24.4.2009
 Na otazku Vari nebo Agzat?  podla mna neexistuje jednoznacna odpoved, pretoze rozni uzivatelia maju rozne poziadavky. Oba stroje sa lisia hlavne prevodovkou. (U oboch mozete zvolit napr. takmer identicky motor Honda) Prevodovka... celý příspěvek >
Fiskars 2400, 23.4.2009
2Gl:  Moze sa stat vsetko, ale nepochybne je rozdiel medzi charakteristickou vlastnostou vyrobku (napr. vylamovanie ostria, ako podsuvate sekere F2400 )  a sporadickou vadou jednotliveho vyrobku, ci dokonca chybou obsluhy ... celý příspěvek >
Zkušenosti s elektrickou ruční pilou Narex, 9.4.2009
 Podla mna je el.pila Narex (konkretne EPR35C) standartny vyrobok hobby triedy.  To, na co je urcena si zastane a mozno ju doporucit. Existuju vsak skutocnosti, ktore stoja za zmienku: -vzduchove chladenie elektromotora pily Narexky nema... celý příspěvek >
Množství oleje v motoru honda GCV 160, 6.4.2009
  Je to presne tak, ako napisali pani predomnou.  Iba by som doplnil, ze vzhladom na maly objem oleja v motore Honda GCV160 je presnost merania hladiny oleja mierkou velmi citliva na pripadne naklonenie motora od vodorovnej resp zvislej... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika