Příspěvky uživatele - Jerrydecampo

BIO ochrana revy, 30.4.2017
Děkuji za odpovědi, první postřiky udělám nakonec klasicky a po zaměknutí dám už jen eko. Jestli teda nebudeme letos ošetřovat bezplodé keře.
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 30.4.2017
Letos je to zatím s počasím opravdu nic moc, ale třeba je to k něčemu dobré. Já vysadil většinu sazenic už na podzim a vše je přikryté hrůbkem a raší. Ta větrná poloha je někdy lepší než uzavřená, záleží co která odrůda snese. Já mám horní vinohrad... celý příspěvek >
BIO ochrana revy, 13.4.2017
Rad bych oživil toto téma, máte někdo zkušenosti s přípravky na přírodní bázi? Skořicový, pomerančový olej, mikroprvky, kypřicí prášek vodní sklo, kokosové mýdlo atd? pište, dík
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 7.4.2017
Ahoj, máš nějaké fotky? Máš zase úplně jiný typ sortimentu. Co solaris, nezkoušel si?
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 7.3.2017
Takhle asi zacinal kazdy, ze posbiral od sousedu co bylo. Pravda, dneska uz jsou nove odrudy dostupnejsi. Asi zalezi na tom jestli si chce clovek vyrabet vino, nebo sbirat odrudy, nebo neco mezi tim 😃
Co Vaše réva 2017, 24.2.2017
Taky budu letos jeste ladit dratenku, mam betonove sloupky zakopane 80cm do zeme ale chce to presne jak radi literatura krajove sloupky zabetonovat a udelat bud zabetonovanou vzperu, nebo poradnou kotvu. Nase pudy kdyz rozbrednou tak jsou jak... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 23.2.2017
Tak to je fajn, dalsi clovek do komunity! Povedlo se Vam uz nejake vino vyrobit? Respektive jek hodnotite lonskou sezonu?
Co Vaše réva 2017, 15.2.2017
No, děkuji, ale šlo by to lépe zapěstovat.
Co Vaše réva 2017, 15.2.2017
Osobně nikoho takového neznám, ale myslím že se už podle tohoto u nás řezat bude.
Co Vaše réva 2017, 13.2.2017
Jo, původně jsem měl nižší vedení, ale teď to potřebuju rozšířit, tak jsem je natáh do boku, a postupně to podhřižuju, abych tam projel sekačkou. Koukám že jsi z Hradce, zrovna mi tam dneska odjela žena.
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 13.2.2017
Hibernal koření jako řízek hůře, na těch 50 % jsem hrdý. Vtip je v tom že naše půdy dobře drží vodu a réva pokud musí tak pustí kořen hluboko. Sázím 35 cm dlouhé řízky přímo na místo a ony se kořeny rozvinou tam kde mají dost živin a... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 13.2.2017 Obsahuje fotku
Dneska jsem něco nafotil
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 13.2.2017
Sázel jsem řízky- nastříhané letorosty které nebyly zakořeněné, na to je to dobrá úspěšnost. Réva je plevel, roste skoro v každé půdě, kde je trochu humusu. To jste se celkem nadřel, takové velké jámy, myslím že je to celkem zbytečné. Podle mě... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 12.2.2017
Dobry den, nasazeno jsem mel za jedno odpoledne s rycem v ruce, pozemek byl kultivovan jako pole, takze jsem pichal rizky primo za ryc. Hibernal neni rezistent proti houbovym ch., jde o to ze nejnachylnejsi jsou mlade listy, proto je dobre v druhe... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 11.2.2017 Obsahuje fotku
Zdravim, pěstuji Medinu na vlastních kořenech na středním vedení, na vertiku a na pergolovem tvaru. Vyšší tvary mám u stěny, takže kvalitu nelze porovnávat s keři v otevřené poloze. Zdá se mi, že čím výše je keř vyveden, tím je bujnost růstu nižší a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika