Příspěvky uživatele - Jirka Va

Sklizeň 2017, 8.10.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Rádi bychom se podělili o výsledky naší vlastně celoroční práce, co se týká paprik.Každou sezónu již po několik let pak papriky zpracováváme stejným způsobem a to rozkrájíme na plátky a tam, kde mají plody záhyby na kousky.Z trochou... celý příspěvek >
Česká rajčata 2017, 2.10.2017 Obsahuje fotku
Takže venku naše rajčata po období chladu a dešťů již tzv. šmahem končí, ale ve folníku si myslím, že bychom mohli sezónu ještě nějaký ten týden udržet.
Papriky pro 2017, 2.10.2017 Obsahuje fotku
Naše výpěstky budeme teprve ve větším česat, jelikož se jedná o silnostěnné a poměrně i dlohozrající odrůdy červené Sonar a lamyo odrůda Samurai.Dále pak Ozarowsky, Radmila, Sandra a Paradise. Oranžová je Kubista, Afrodita.Chtěl bych podotknout, že... celý příspěvek >
Kdy přesazovat jahody, 2.10.2017
Dobrý den všem pěstitelům.U nás proběhla letos tato jahodová anabáze.:Nejprve moje přítelkyně se slovy-nic chytat nebudeme zhruba koncem července ostříhala jahody velmi důkladně-lajk by řekl, že tam toho moc nezbylo.Poté jsem při služební cestě na... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 25.9.2017
Vůbec se neomlouvejte.Nejsme žádní,,ajťáci".Já konkrétně jsem se chtěl přihlásit už kdysi a zřejmě jsem dělal nějakou chybu.Zadařilo se mi to až o uplynulém víkendu.Dříve jsem též dal jednu fotku a za chvíli druhou.No a zbořil se svět??? Nezbořil... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika