Příspěvky uživatele - Barryn

Redukcia plodov na mladých stromov, 5.5.2014
Díky, kadeřavost jsem letos potlačil dokonale. Budu se tedy řídit při probírce vašimi radami.
Redukcia plodov na mladých stromov, 5.5.2014
A jak to je s Broskvoněmi?
Plzáci, 22.4.2014
Jo, už lezou. Zatim velikost asi 2 cm. Používám Vanisch. Vždy ho nasypu kolem rostlin, které chci ochránit. Vanisch nikdy neodmítnou a hlavně vidím vyslizlé výsledky. Funguje to neomylně. Nehledám nic jinýho.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 22.4.2014
Díky za vyčerpávající informace, není co dodat.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 22.4.2014
Vím co je na co, ale že se mohou míchat do jednoho postřiku je pro mě opravdu novinka. Omlouvám se za nevědomost a děkuji za radu. Nebyl jsem si jistý, zda se tím nesnižuje účinnost.
Česnek medvědí - rostlina téměř neznámá, 22.4.2014
Asi to tak udělám. Dělení mi připadá spolehlivější než čekat na semena. Děkuji za informace.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 22.4.2014
Existuje nějaká předepsaná doba mezi posřiky Delanem a Calypso na jabloních?
Česnek medvědí - rostlina téměř neznámá, 22.4.2014
A kdy je vhodné trs rozdělit?
Česnek medvědí - rostlina téměř neznámá, 22.4.2014
Jak se dá medvědí česnek namnožit?
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 21.4.2014
Mě došly polouschlé sazenice asi 40 cm. Po třech letech má ten samec přes tři metry.
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 21.4.2014
Díky za info, vzhledem k termínu se nejdříve pokusím o namnožení hřížením, ale to roubování zkusím, už pro získání nových zkušeností.
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 21.4.2014
Píchnu to do země a uvidím.
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 21.4.2014
tak to vyzkouším, za to nic nedám.
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 20.4.2014
Ptám se proto, že jsem zakoupil odrůdy Sluníčko a Largo. Sluníčku se nádherně daří a hned druhým rokem bylo obaleno velkými plody, zatímco Largo se vyholilo a teprve ted´znovu obráží. Vidím, že nejjednodušší asi bude zakoupit novou sazenici Sluníčka... celý příspěvek >
Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 19.4.2014
Děkuji. Dá se použít kopulace a v jakém termínu?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika