Příspěvky uživatele - Barryn

Rakytník - jaké velikosti dorůstá, 19.4.2014
Jednoduchý dotaz. Dá se rakytník roubovat?
Včelky samotářky, 7.4.2014
To je přesně to, co jsem se chtěl dovědět. Moc vám za info děkuji.
Včelky samotářky, 6.4.2014
Kratičké video. To je provoz.
Včelky samotářky, 6.4.2014
Stále jsem se ale nedověděl, jaký průměr by měly mít otvory pro včelky. Někde se uvádí. že asi 5 mm, ale prý existují u nás i včelky o velikosti 3 mm. A musí být trubičky rovné? Zkusil jsem nastříhat zahradní hadici a kousky jsou mírně zahnuté.... celý příspěvek >
Včelky samotářky, 6.4.2014
Tak to je pro mě novinka, že existují domky i pro čmeláky. To jsou zdatní opylovači i za špatného počasí.
Včelky samotářky, 5.4.2014
Zdravím! Chtěl bych se zeptat, zda máte někdo na zahradě domek pro včelky samotářky. Zajímaly by mě vaše zkušenosti s nimi. Prý je to velmi jednoduché. Včelky si domek najdou a nastěhují se tam. Jaký má být průměr otvorů nebo trubiček v domku? Za... celý příspěvek >
Zahájení roubování, 5.4.2014
Dnes jsem to zkusil znovu. Šlo to podstatně lépe. Ono už ani není zbytí, rouby už se probouzí.
Zahájení roubování, 3.4.2014
Jaký problém může být v kořenech? Je to Rubín a dost bujně roste. Právě se začíná zelenat.
Zahájení roubování, 2.4.2014
Včera jsem zkusil roubovat za kůru jabloň, ale kůra se ještě třepí, takže to vidím tak za dva týdny. Žiju v severních Čechách- Novoborsko. R.B.
Roubování, 27.10.2013
Scháním rouby rezistenzních odrůd jabloní, především odrůdu Rozela, Opál, Rajka či Rubinola. Může mi někdo poradit na koho se obrátit? Děkuji předem za odpověď Radek Barkman
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika